Українцям розповіли про наслідки, у разі відмови від встановлення індивідуального газового лічильника 

На сьогодні газорозподільними кампаніями України виконуються всі роботи по установці лічильників газу в будинках українців. Але багато громадян просто відмовляються від установки лічильника і не хочуть навіть відкривати працівникам двері. Крім того, наголошується, що неусвідомлена така поведінка власників цих домогосподарств, спричинити за собою може цілий ряд різних проблем. А відомо про це стало з інформації, опублікованої на порталі новин ubr.

Так ось, згідно із законодавством України, індивідуальні газові лічильники повинні бути встановлені у всіх житлових приватних будинках, а також квартирах. Відзначається, що сама установка лічильників на блакитне паливо, здійснюється коштом держави. Крім того, НКРЕКП для цього було передбачено близько 11 500 000 гривень.

А ось завершені всі роботи по установці та підключенню газових лічильників повинні бути до 1 січня 2023 року, оскільки прописана ця дата в Законі України. Але багато мешканців, як будинків, так і квартир перешкоджають установці, співробітниками газорозподільних кампаній, індивідуальних лічильників газу і не впускають працівників до себе в приміщення. У зв'язку з цим в різних регіонах України фіксується відмова громадян, причому усвідомлена, від забезпечення їх індивідуальними лічильниками на блакитне паливо.

Тому, через велику кількість відмов від установки індивідуальних газових лічильників, представники газорозподільних кампаній вирішили попередити українців про те, що в таких випадках, спочатку складатимуть відповідні акти, після чого їм почнуть приходити рахунки за блакитне паливо, виставлені за газ за граничними нормами споживання.

Популярні статті зараз

Від другої пенсії можна відмовитись? Мінсоцполітики розкрив нюанс, хто може не платити внески

Українцям є чим пишатись: ЗАЗ випускатиме новий кросовер "Одеса"

Перший сніг у жовтні: в які області спочатку прийде зима, прогноз синоптиків

Пенсійний стаж рахуватимуть по-новому: що змінив Кабмін для українців

Все новости

Відзначається, що граничні норми, на даний проміжок часу, в середньому перевищують діючі в три рази. Місячна норма, в разі наявності гарячої води, на одну людину – 9,8 куба, а якщо її немає – 18,3 куба.

Нещодавно розповідав Новинар, що незабаром можуть зрости ціни на рослинну олію.

Також повідомляв Новинар, що українцям доведеться платити більше за електроенергію.

Ще писав Новинар, що фахівці розповіли, в результаті чого можуть зрости ціни на популярну крупу.