Прогноз погоди на 10 жовтня 2021 року

Жовтень досі дивує відносно теплою і сухою погодою, на відміну від першого осіннього місяця, який був мокрим і холодним. Погода 10 вересня хоч і буде сонячною, але разом з тим й оманливою, а антициклон поки затримається в країні. Актуальний прогноз був розміщений на сайті Укргідрометцентру.

На Заході Україні 10 вересня температура коливатиметься в межах +9...+13 градусів в денний час, а ось вночі стовпчики градусників опустяться до -1...+2 градусів. Вітер східний 3-8 м/с. Опадів синоптики не обіцяють.

У Східних регіонах повітря прогріється до +10...+13 градусів, але в нічний час похолодає. Температура знизиться до 0...+4 градусів. Вітер східний 3-8 м/с. День буде сонячним і без опадів.

На півдні країни вдень 10 жовтня очікується +12...+14 градусів вдень, а вночі стовпчики градусників покажуть +3...+7 градусів. Вітер північно-східний 3-8 м/с. Опадів не прогнозують.

Популярні статті зараз

Категорично заборонено ображати будь-кого: велике свято 25 жовтня, що не можна робити

-4 градуси морозу: готуйте теплі речі та шапки, в яких областях наступить зима

В Україні перестали приймати долари: з якими купюрами краще не приходити

Дуже відверта сукня: майже гола Тіна Кароль збентежила мережу

Все новости

У Центральний регіонах повітря прогріється до +9...+13 градусів, а вночі температура знизиться до 0...+3 градусів. Не виключений і північно-східний вітер 3-8 м/с. День очікується сонячним і без опадів.

На півночі України в день 10 жовтня температура коливатиметься в межах +10...+12 градусів. Вночі доведеться одягатися по тепліше, адже стовпчики застигнуть на відмітках 0...+2 градуси. Вітер північно-східний 3-8 м/с.

У столиці 10 жовтня очікується +11...+13 градусів вдень, а в нічний час стовпчики опустяться до +1...+3 градусів. Вітер північно-східний 3-8 м/с. Опадів синоптики не обіцяють.

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що синоптики дали свій прогноз погоди на другий осінній місяць.

Також розповідав Новинар, що синоптики поділилися коли в Україні настане "бабине літо" і в яких числах жовтня температура досягне майже +20 градусів.

Ще писав Новинар, що метеоролог розповів якою буде зима цього року.