Ціни на рослинну олію стрімко пішли вниз

Ще минулого тижня ціна на рослинну олію на світових ринках стрімко пішли вгору у зв'язку зі зростанням цін на нафту і блакитне паливо. І ось знову відзначається зростання вартості блакитного палива і нафти, що спричинило зростання цін на пальмову олію до рекордних цифр. Інформацією ділиться Електронна зернова біржа України.

Грудневі ціни на пальмову олію на ринку Малайзії в четвер зросли на 3,1%. В Україні внаслідок низького попиту на експорт ціни пропозицій соняшникової олії поступово знижуються до рівня вартості попиту.

Продажі соняшнику зростають завдяки високій вартості, яку пропонували переробники на перші постачання. У зв'язку з цим зниження вартості масла вплине і на закупівельні ціни на дану культуру, з вмістом рослинної олії 49%. Таким чином з 18 800 грн/т ціна підніметься до 19 500 грн/т.

Крім того, на ринки рослинних олій цього тижня чинитимуть тиск і відсутність активності з боку імпортера, тобто Китаю. Річ у тому, що з 1 по 7 жовтня в цій країні відзначатимуть День заснування КНР, а враховуючи вихідні, то вихідні дні можуть тривати до 10 жовтня.

Варто відзначити, що українським аграріям вдалося зібрати хороший урожай соняшнику, однак це ніяк не відбилося на цінах на рослинну олію. Його вартість продовжує стрімко зростати. І потрібно відзначити, що виробництво вже готуватися до чергового подорожчання.

Популярні статті зараз

Готуйте теплі ковдри та пуховики: морози вдарять з новою силою, де буде холодніше всього

Різкий розворот долару: чому не варто зараз здавати валюту

Оливкова олія не з оливок: українцям розкрили масштабну схему фальсифікації

В Україні перестали приймати долари: з якими купюрами краще не приходити

Все новости

На сьогодні ціни на рослинну олію вже зрости в два рази і досягли 60 гривень за літр і це не межа. Незабаром очікується чергове подорожчання.

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що в Україні можуть зрости ціни на цукор, фахівці назвали причину.

Також розповідав Новинар, що в нашій країні мають намір розширити список продуктів, які буде заборонено обміняти або повернути в магазин.

Ще писав Новинар, що в Україні очікується чергове подорожчання картоплі.