Пенсійний фонд отримав 18 мільярдів гривень на підвищення пенсій у грудні

Кабінет міністрів збільшив видатки Пенсійного фонду на 18,5 мільярда гривень, щоб підняти розмір пенсійних виплат з першого грудня і досягти 2 600 гривень. Інформацією ділиться Економічна правда.

Ні для кого не секрет, що розміри пенсійних виплат українців мізерно малі. Після оплати комунальних платежів їм ледь вистачає коштів на життя.

Як стало відомо, з першого грудня поточного року пенсійні виплати трохи збільшаться. У зв'язку з підвищенням мінімальної заробітної плати, замість пенсії 2 400 пенсіонери отримуватимуть тепер 2 600 гривень. На дане підвищення зможуть розраховувати громадяни старше 65 років і зі страховим стажем за плечима 30-35 років.

Своєю постановою Уряд збільшив дохідну та видаткову частини Пенсійного фонду понад 18 мільярдів гривень. Це допоможе збільшити розмір пенсійних виплат вже з першого грудня, як і було заплановано.

Підвищення відбудеться у зв'язку зі зростанням мінімальної заробітної плати, яка з 6 000 гривень зросте до 6 500 гривень

Популярні статті зараз

Готуйте теплі ковдри та пуховики: морози вдарять з новою силою, де буде холодніше всього

-6 морозу: зима наступає в Україну, прогноз погоди на 26 жовтня

Невже дочекалися? Холостячка Злата Огневич заговорила про заручини

Категорично заборонено ображати будь-кого: велике свято 25 жовтня, що не можна робити

Все новости

Варто нагадати, що з першого жовтня поточного року громадяни похилого віку, які переступили віковий рубіж 75-80 років зможуть розраховувати на додаткові виплати в розмірі 400 гривень щомісяця. Для таких пенсіонерів виплати досягнуть 2 500 гривень, при наявності страхового стажу 20-25 років і більше.

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що в Україні мають намір змінити правила нарахування пенсійних виплат жінкам у віці 60 років.

Також розповідав Новинар, що фінансова установа" ПриватБанк" запустив нову послугу, тепер можна буде розраховуватися безконтактно за свої покупки.

Ще Новинар писав, що у нашій країні змінили правила перерахунку пенсійних виплат і встановили фіксовану дату індексації.