Українцям розповіли, яку землю заборонено виставляти на продаж

Як стало відомо, земельні ділянки, які були виділені для ведення товарного сільського господарства, заборонено купувати або виставляти на продаж. Крім того, дані землі можуть насильно "забрати" приватний виконавець за борги з оренди. Інформація була розміщена на сайті Agrotrend.

У державному кадастрі українцям розповіли, якого роду землі можна продавати дивлячись на чинні мораторії.

У Земельному кодексі зазначається, що заборонено купівлю або продаж земельних ділянок, які перебувають у власності Українців або юридичних осіб для ведення товарного сільського господарства, або ж земельних ділянок, що були виділені місцевою владою для ведення власного господарства.

На землі, яка була придбана іншими способом, даного роду обмеження не поширюються. Зокрема, приватизовані земельні ділянки в рамках закону продавати та купувати не забороняється.

Варто відзначити, що якщо земля знаходиться в користуванні, то право на першочергову її покупку мають лише ті громадяни, які мають спеціальний дозвіл на добування корисних копалин або ж орендарі.

Популярні статті зараз

Невже дочекалися? Холостячка Злата Огневич заговорила про заручини

Категорично заборонено ображати будь-кого: велике свято 25 жовтня, що не можна робити

В Україні перестали приймати долари: з якими купюрами краще не приходити

"Маразм старечий": хвіст набекрень і брудна спідниця, Алла Пугачова розлютила фанатів новим образом - Галкін сховав очі

Все новости

Згідно з інформацією, до 2024 року відчужувати земельні ділянки сільськогосподарського призначення можуть лише фізичні особи, то передати своє право на купівлю ділянки можуть лише юридичні особи.

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що народні обранці відзначають, що нинішні суми штрафів занадто малі і не лякають українців.

Також розповідав Новинар, що українцям планують доплачувати за покупку нового автомобіля, ось тільки за однієї обов'язкової умови.

Ще писав Новинар, що громадянам розповіли про наслідки, у разі їх відмови від постановки індивідуального газового лічильника.