Українцям розповіли, на який розмір субсидії вони можуть розраховувати в цьому опалювальному сезоні

Кількість сімей, всього за місяць, збільшилася в Україні на 100 тисяч, і досягла 2,5 мільйона субсидіантів. Зазначається, що розраховувати, в середньому, кожен одержувач може на допомогу від держави, у розмірі 2 000 гривень на комунальні платежі. Про це стало відомо з інформації, опублікованої на сайті Мінсоцполітики.

Варто підкреслити, що в окремих випадках допомога від держави становитиме і 10 000 гривень. А ось стосується це дитячих будинків, сімейного типу та багатодітних сімей, оскільки витрачають вони набагато більше комуналки, у зв'язку з цим і виплати вище.

Так ось, щоб отримати гроші, варто подавати декларацію або заяву таким чином:

  • Необхідно звернутися в ЦНАП або ж до представника територіальної громади.
  • Ще звернутися до органів соцзахисту населення.
  • Після, відправити через "Укрпошту" даний документ.
  • Також, якщо є електронні засоби ідентифікації, то онлайн на сайті Мінсоцполітики.

Варто підкреслити, що розраховується розмір субсидії індивідуально, а також залежить від доходів в сім'ї, її складу, ну і відповідно розміру їх житла. Українці, в середньому, платять за комунальні послуги приблизно 15% свого сукупного доходу. А ось пенсіонери, які мають дохід значно нижче, можуть розраховувати на більш істотну допомогу від держави.

Залишитися без субсидії можуть ті, хто має кілька машин або будинків, здійснили велику покупку, на суму від 50 тисяч гривень, не працюють офіційно, а ще мають по комуналці заборгованість. Ще субсидію не дадуть, якщо вистачає від сукупного доходу 15% на оплату комуналки.

Популярні статті зараз

Різкий розворот долару: чому не варто зараз здавати валюту

Почалося: в Києві підвищують вартість поїзду в метро та наземному транспорті, що говорять у КМДА

Невже дочекалися? Холостячка Злата Огневич заговорила про заручини

В Україні перестали приймати долари: з якими купюрами краще не приходити

Все новости

Звернути увагу потрібно і на те, що розмір субсидії також буде залежати й від нових норм споживання газу, води, електрики, діяти які вже почали з 1 числа поточного місяця, а ще зменшуватися в 1,5 раза.

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що українцям розповіли, що робити в тому випадку, якщо облгази спеціально завищують кількість використаного газу в платіжках.

Також писав Новинар, що вартість блакитного палива побила всі рекорди й тепер під загрозою опинилися робочі місця і вартість продуктів.

Ще розповідав Новинар, що в разі відмови від установки індивідуального газового лічильника громадян очікує "покарання".