Українцям розповіли, що потрібно зробити, щоб повернути доступ до грошей

В рамках фінансового моніторингу, в Україні банки почали заарештовувати рахунки вкладників з досить-таки великими сумами. Відзначається, що щоб повернути доступ до своїх рахунків, українцям необхідно надати фінансовим установам довідки, які доводять легальність отриманих грошей, а також, що податки з них були сплачені. Про це стало відомо з інформації, опублікованої на форумі Мінфіну.

Крім того, самі клієнти Monobank і "ПриватБанку" і розповіли про такі випадки на форумі. Наприклад, українка, яка відкрила рахунок в Monobank і витратила 50 тисяч гривень на перекази та оплату в мережі, отримала лист, в якому зажадали з неї пояснення за операції, ну а рахунок, звичайно ж, заблокували.

Попри те, що клієнтка банку надала фінансовій установі фотографії карти, паспорта та власної особи, через тиждень, їй так і не відновили доступ до грошей. Сама ж українка говорить про те, їй сказали чекати аналізу, але про те, скільки саме він триватиме не повідомили. На рахунку у клієнтки понад 60 тисяч гривень, які та не може ні зняти, ні перевести.

На що в службі банку жінці відповіли, що зараз вони проводять аналіз отриманої ними інформації, і коли вже буде готовий результат, вони їй відразу ж повідомлять про це.

У подібну ситуацію потрапив і клієнт "ПриватБанку", якому на рахунку заморозили 400 тисяч гривень. У цього клієнта банку був рахунок "ФОПа", а менеджер замість того, щоб попросити підтвердження причини збільшення оборотів, зажадав у нього, після внутрішньої перевірки, надати інвойси. Після того, як він їх надав, протягом доби, отримав розрив усіх договорів, а також закриття всіх рахунків.

Популярні статті зараз

600 тисяч сімей втратили пільги на комуналку: хто попав в "чорні" списки та чому

Торкнеться кожного пенсіонера, кому 65 років: підвищення виплат на чверть, яку суму отримають з 1 грудня

"Маразм старечий": хвіст набекрень і брудна спідниця, Алла Пугачова розлютила фанатів новим образом - Галкін сховав очі

Дуже відверта сукня: майже гола Тіна Кароль збентежила мережу

Все новости

У "ПриватБанку" вибачилися за помилку і повідомили про те, що почали процедуру відновлення рахунку.

Варто підкреслити, що в рамках фінансового моніторингу, банки активно блокують рахунки клієнтів, але дозволяють шахраям виводити з карт українців, десятки тисяч гривень.

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що українцям розповіли, що робити в тому випадку, якщо облгази спеціально завищують кількість використаного газу в платіжках.

Також писав Новинар, що вартість блакитного палива побила всі рекорди й тепер під загрозою опинилися робочі місця і вартість продуктів.

Ще розповідав Новинар, що в разі відмови від установки індивідуального газового лічильника громадян очікує "покарання".