"Нафтогаз" переводить споживачів на новий тарифний план

Як стало відомо, що вже з жовтня кампанія "Нафтогаз" переводить частину своїх клієнтів на інший тарифний план. Відзначається, що стосується це в першу чергу власників приватних будинків, для яких інший тарифний план буде, безумовно, більш вигіднішим і зручнішим, ніж звичайний Фіксований річний тариф. Про це стало відомо з інформації, опублікованої на порталі napensii.

Крім того, багато хто з мешканців приватних будинків, заявили про те, що готові перейти на новий тариф, а саме на Комфортний сезон "Нафтогазу". Відрізняється цей тариф від фіксованого лише щомісячними обсягами плати за блакитне паливо. Зазначається, що незмінною для обох тарифів залишається плата за газ, яка становить за один кубометр 7,96 гривні.

Щодо оплати за фіксованим тарифом, то платять споживачі щомісяця за показаннями лічильника. А ось, що стосується оплати тарифу Комфортний сезон, то в ньому абонентам передбачені рівномірні платежі протягом усього опалювального сезону.

Тривалість опалювального сезону зазвичай становить 6 місяців, тобто з 15 жовтня і по 15 квітня, а ось в тарифі Комфортний сезон він становить 7 місяців, оскільки так зручніше для полегшення розрахунків. Тривалість опалювального сезону за новим тарифним планом становить з 1 жовтня і по 30 квітня.

Щоб розрахувати платіжки за новим тарифом, за основу беруть обсяг газу за опалювальний сезон минулого року, а вже потім, ділять цей обсяг на 7, після чого, в результаті й отримують місячний орієнтовний обсяг споживання. Тому за такий обсяг і платять рівні суми споживачі протягом усього опалювального сезону. Хоча показання лічильника, при цьому, відправляються щомісяця реальні.

Популярні статті зараз

Яка лялечка: майже оголена Оля Полякова розійшлась на сцені у прозорому вбранні, фанати зомліли

Злата Огневич не єдина: Ксенія Мішина розповіла про головну конкурентку "Холостячки-2"

Скошений рот та на ногах ледь тримається. Фото Алли Пугачової з Крістіною Орбакайте спантеличило шанувальників, «кривенька стала»

Зима вступить у свої права. Частину України замете снігом, де чекати хуртовину

Все новости

Відзначається, що зручніше такий тариф тому, що він дозволяє рівномірно розподілити та знизити фінансові навантаження з найбільш холодних місяців зими.

У кампанії "Нафтогаз" вважають, що новий тарифний план більш вигідний і зручний всім власникам приватних будинків, у яких газове опалення, оскільки у них взимку споживання набагато вище, ніж влітку.

Ще що важливо, так це те, що по закінченню опалювального сезону, будуть порівнювати реальне споживання з тим, за яке заплачено, після чого проведуть перерахунок. І якщо у клієнта виявиться зайве по оплаті, то йому ці гроші зарахують в рахунок подальших платежів. Якщо ж навпаки, була виявлена перевитрата блакитного палива, то клієнтам просто доведеться доплатити різницю.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що в Україні мають намір розширити список продуктів, які буде заборонено повернути йди обміняти в магазині.

Також повідомляв Новинар, що в нашій країні подорожчає молоко і молочні продукти, фахівці розповіли з чим це пов'язано.

Ще писав Новинар, що українцям доплачуватимуть за покупку нового автомобіля, але лише за однієї обов'язкової умови.