Українцям розповіли, хто може розраховувати на виплати 

В Україні, на сьогодні, жінки можуть виходити на пенсію, як тільки досягли 60-річного віку, але тільки за тієї умови, якщо страховий стаж, при цьому, у них від 28 років. Відзначається, як нагадали у ПФУ, що цей показник змінюється щорічно, а саме, поступово збільшуючись, поки не досягне 35 років. А відомо про це стало з інформації, опублікованої на порталі новин fakty.

Варто підкреслити, що страховий стаж, а також вік, мабуть, головні критерії нарахування пенсійних виплат. Крім того, на пенсію вийти жінки можуть і після 60-річчя. А ось якщо у людини є тільки 21 рік страхового стажу, то в таких випадках їй доопрацювати доведеться до 63-річного віку, поки страховий стаж не становитиме, хоча б, 28 років. Але у випадки, коли стажу все одно не вистачає, то вже тоді пенсія за віком, згідно із законом, буде призначатися по досягненню людиною 65 років.

Що стосується розміру таких пенсійних виплат, то відповідно вони будуть мінімальними, а саме 1 769 гривень. Відзначається, що з 2021 року для жінок і чоловіків існують рівні права виходу на пенсію в одному віці, а також працювати, як мінімум до 60-річчя. Правда пенсійні виплати у чоловіків будуть більше.

Ще важливо підкреслити те, що на сьогодні середні пенсійні виплати для жінок становлять 3 031,32 гривні, а от у чоловіків вони становлять на 30% більше, а саме близько 4 242,53 гривні.

Жінки, які вийшли на заслужений відпочинок у 60-річному віці, вже наступного року почнуть отримувати доплати до своїх пенсійних виплат у розмірі 9% від загальної суми.

Популярні статті зараз

Готуйте теплі ковдри та пуховики: морози вдарять з новою силою, де буде холодніше всього

Невже дочекалися? Холостячка Злата Огневич заговорила про заручини

Перший сніг у жовтні: в які області спочатку прийде зима, прогноз синоптиків

Перерахунок пенсій "заднім числом": кому чекати на підвищені виплати

Все новости

А в цьому році, з 1 грудня пенсіонерам мають намір перерахувати виплати у зв'язку зі збільшенням прожиткового мінімуму. Відзначається, що збільшаться і мінімальні пенсійні виплати тим українцям, яким від 60 років, тобто, отримувати вони будуть не 1 854 гривні, як зараз, а вже 1 934. Пенсійні виплати громадянам, яким понад 65 років, теж збільшаться і складуть вже 2 600 гривень. Але стосується це тих жінок, страховий стаж яких більше ніж 30 років, і тих чоловіків зі страховим стажем від 35 років.

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що українцям розповіли, що робити в тому випадку, якщо в облгазі спеціально завищують кількість використаного газу в платіжках.

Також писав Новинар, що вартість блакитного палива побила всі рекорди й тепер під загрозою опинилися робочі місця і вартість продуктів.

Ще розповідав Новинар, що в разі відмови від установки індивідуального газового лічильника громадян очікує "покарання".