Стало відомо, яким категоріям українців підвищать пенсійні виплати до 7 800 гривень

Як стало відомо, що Кабінет Міністрів України затвердив категорії громадян, яким вже в січні наступного року з першого числа підвищать пенсійні виплати до 7 800. За словами прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, підвищення щомісячних пенсійних виплат - це і є один з обов'язків держави. Про це стало відомо з інформації, опублікованої на новинному порталі nv.

На черговому засіданні, Кабінет Міністрів України прийняв рішення про підвищення щомісячних виплат з 1 числа січня наступного року тим громадянам, які є родичами загиблих в зоні АТО/ООС.

Тому, вже наступного року, з першого числа січня, щомісячні виплати, згідно з Постановою Уряду, складатимуть для всіх непрацездатних батьків захисника, або дружини, чоловіка загиблих в зоні АТО, 7 800 гривень. Інформація про це вже з'явилася на сайті Кабінету Міністрів України.

Отримають підвищену пенсійну допомогу наступного року понад 2 000 осіб, рідні яких загинули, захищаючи свою батьківщину. Шмигаль також уточнив, що адресна допомога цим громадянам до пенсії надаватиметься незалежно від того, чи отримують подібні або ж такі виплати інші члени їх сім'ї.

Популярні статті зараз

Скошений рот та на ногах ледь тримається. Фото Алли Пугачової з Крістіною Орбакайте спантеличило шанувальників, «кривенька стала»

Не показуйте це чоловікам. Безсоромна Ксенія Мішина розкинула ніжки у мокрому купальнику, "Час підкорювати Голлівуд"

Дуже схожа на маму. "Холостячка" Злата Огневич показала зворушливе сімейне фото

Фанати такого не пробачать. В мережу злили ім’я ймовірного переможця «Холостячки» зі Златою Огневич

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що українці зможуть оформити допомогу від держави на оплату житлово-комунальних послуг за новими правилами.

Також писав Новинар, що деяка категорія кранців можуть розраховувати на виплати в розмірі 10 000 гривень.

Ще розповідав Новинар, що абонентам показали найвигідніші тарифи від трійки лідерів мобільних компаній.