Українцям розповіли, за що штрафуватимуть на дорогах з 1 жовтня

Стало відомо про те, що водії, згідно з ПДР, вже з 1 жовтня, за межами міста і населених пунктів зобов'язані включати ближнє світло фар, інакше поліція буде штрафувати порушників. Хоча деякі з юристів стверджують, що дані штрафи за такі порушення є незаконними. Про це стало відомо з інформації, опублікованої на сайті "Дорожній Адвокат" в соціальній мережі facebook.

Згідно з пунктом 9.8 ПДР України передбачається, що за межами міста з 1 жовтня по 1 травня, водії зобов'язані включати ближнє світло фар або ж денні вогні. А ось порушникам доведеться заплатити штраф, розмір якого становить від 425 гривень і до 510.

Але деякі з юристів підкреслюють, що поліція не має право штрафувати водіїв за таке порушення. Відзначається, що в даному випадку поліціянт може лише зупинити авто і перевірити документи водія.

Юристи посилаються на те, що згідно зі статтею 122 Кодексу про адміністративні правопорушення, передбачається відповідальність за порушення правил використання попереджувальних сигналів і зовнішніх освітлювальних приладів при двох обставинах, а саме, при зміні напрямку руху і при початку руху.

Крім того, на думку юристів за дане правопорушення, поліціянти, відповідно до статті 125 Кодексу про адміністративні правопорушення, мають право лише винести попередження водієві автомобіля. Хоча поліція за дане правопорушення штрафує.

Популярні статті зараз

Якщо є така можливість – відпочиньте: велике церковне свято, що не бажано робити 6 грудня

Злата Огневич не єдина: Ксенія Мішина розповіла про головну конкурентку "Холостячки-2"

Фанати такого не пробачать. В мережу злили ім’я ймовірного переможця «Холостячки» зі Златою Огневич

Лілія Ребрик не втрималась. Майже оголена Тіна Кароль засвітила шикарну фігуру в ексклюзивних колготах

Все новости

Відзначається, що включене ближнє світло фар, дозволить водіям уникнути  ДТП, ну або ж знизити його ризик.

Нещодавно розповідав Новинар, що субсидіантам повідомили, на який розмір виплат вони можуть розраховувати в цьому опалювальному періоді.

Також писав Новинар, що вартість блакитного палива різко зметнуло вгору, до чого це може привести.

Ще Новинар повідомляв, що деяка категорія українців платитиме менше за електроенергію.