Українцям розповіли, що буде з курсом валют в Україні вже до кінця жовтня

Варто підкреслити, що високий курс в Україні гривні, є інструментом, що містить зростання споживчої інфляції, але в жовтні поточного року на ринку валют очікуються значні зміни. Про це стало відомо з інформації, опублікованої на сайті rbc.

Як повідомив Сергій Ніколайчук, який є заступником голови Нацбанку України, що інфляцію допомагає стримувати зміцнення позицій гривні. Однак, над країною в будь-який момент може нависнути загроза девальвації національної валюти.

Міністерство фінансів України готується до проведення аукціону з розміщення ОВДП. Відзначається, що будуть це держбонди шести випусків в гривнях, терміни погашення яких в 3, 12, 18, 14, 36, а також 60 місяців. Але, швидше за все, що через низьку прибутковість, нерезиденти ринку не стануть брати участь у цих торгах. Крім того, за словами аналітика Андрія Гойлова, якщо нерезиденти вирішать вивести вивільнені кошти в Материнські юрисдикції, то таким чином, вони здатні обрушити курс гривні.

Відзначається, що на тлі пожвавлення імпортерів, до кінця жовтня в Україні курс долара США повернеться до зростання. Тому, вже до кінця другої декади жовтня поточного року, курс американської валюти зросте до 26,3 гривні за долар. Євро ж збереже свої позиції на рівні 30,5 гривень.

Популярні статті зараз

Скошений рот та на ногах ледь тримається. Фото Алли Пугачової з Крістіною Орбакайте спантеличило шанувальників, «кривенька стала»

Не пустять навіть у «зеленій зоні». З 6 грудня посилюють правила карантину, які документи вимагає Кабмін

Досягне психологічної відмітки. Долар почав стрімко дорожчати, в чому причина

Ні краплі сорому! Ксенія Мішина крупним планом засвітила "краєчок ватрушки", таке міг бачити тільки Еллерт

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що українці зможуть оформити допомогу від держави на оплату житлово-комунальних послуг за новими правилами.

Також писав Новинар, що деяка категорія кранців можуть розраховувати на виплати в розмірі 10 000 гривень.

Ще розповідав Новинар, що абонентам показали найвигідніші тарифи від трійки лідерів мобільних компаній.