Українцям розповіли, що буде з курсом валют в Україні вже до кінця жовтня

Варто підкреслити, що високий курс в Україні гривні, є інструментом, що містить зростання споживчої інфляції, але в жовтні поточного року на ринку валют очікуються значні зміни. Про це стало відомо з інформації, опублікованої на сайті rbc.

Як повідомив Сергій Ніколайчук, який є заступником голови Нацбанку України, що інфляцію допомагає стримувати зміцнення позицій гривні. Однак, над країною в будь-який момент може нависнути загроза девальвації національної валюти.

Міністерство фінансів України готується до проведення аукціону з розміщення ОВДП. Відзначається, що будуть це держбонди шести випусків в гривнях, терміни погашення яких в 3, 12, 18, 14, 36, а також 60 місяців. Але, швидше за все, що через низьку прибутковість, нерезиденти ринку не стануть брати участь у цих торгах. Крім того, за словами аналітика Андрія Гойлова, якщо нерезиденти вирішать вивести вивільнені кошти в Материнські юрисдикції, то таким чином, вони здатні обрушити курс гривні.

Відзначається, що на тлі пожвавлення імпортерів, до кінця жовтня в Україні курс долара США повернеться до зростання. Тому, вже до кінця другої декади жовтня поточного року, курс американської валюти зросте до 26,3 гривні за долар. Євро ж збереже свої позиції на рівні 30,5 гривень.

Популярні статті зараз

Не показуйте це чоловікам. Безсоромна Ксенія Мішина розкинула ніжки у мокрому купальнику, "Час підкорювати Голлівуд"

Лілія Ребрик не втрималась. Майже оголена Тіна Кароль засвітила шикарну фігуру в ексклюзивних колготах

Ні краплі сорому! Ксенія Мішина крупним планом засвітила "краєчок ватрушки", таке міг бачити тільки Еллерт

Широко розсунула ніжки: майже оголена Тіна Кароль показала справжній рай холостяків

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що українці зможуть оформити допомогу від держави на оплату житлово-комунальних послуг за новими правилами.

Також писав Новинар, що деяка категорія кранців можуть розраховувати на виплати в розмірі 10 000 гривень.

Ще розповідав Новинар, що абонентам показали найвигідніші тарифи від трійки лідерів мобільних компаній.