У Пенсійному фонді відзвітували про транслювання пенсій у жовтні

У Пенсійному фонді України й далі продовжують, згідно із затвердженим графіком, фінансування пенсійних виплат жовтня українським пенсіонерам. Крім того, в прес-службі відомства в соціальній мережі Facebook розповіли про те, яку саме суму грошей було направлено на фінансування пенсійних виплат українцям.

Крім того, чиновниками відомства був розроблений графік виплат для кожного пенсіонера, якого ті дотримуються щомісяця. Тобто, постійно перераховуються гроші на виплати пенсій, після чого їх відразу ж переводять в поштові відділення, або ж на банківські рахунки пенсіонерів.

На сьогодні, спрямовано було на пенсійні виплати українцям 5,1 мільярда гривень. А ось забезпечено на загальну суму в розмірі 24,6 мільярда гривень пенсійних виплат жовтня.

Варто підкреслити, що виплати будуть здійснюватися кожному українському пенсіонеру в установленому порядку і в певну дату. Крім того, отримають пенсіонери свої виплати без затримок, а як годиться, у встановлений термін.

Хоча від деяких українців, які отримують свої пенсійні виплати у відділеннях пошти, надходять скарги на те, що їм нібито затримують гроші на кілька днів. У зв'язку з цим, керівництво "Укрпошти", а також чиновники вели переговори, щодо доставляння пенсій додому українцям, і підвищення тарифів на саму доставку.

Популярні статті зараз

+14 та сніг з дощами. В Україні очікується хвиля потепління

Не пустять навіть у «зеленій зоні». З 6 грудня посилюють правила карантину, які документи вимагає Кабмін

Дуже схожа на маму. "Холостячка" Злата Огневич показала зворушливе сімейне фото

Широко розсунула ніжки: майже оголена Тіна Кароль показала справжній рай холостяків

Все новости

Нещодавно розповідав Новинар, що субсидіантам повідомили, на який розмір виплат вони можуть розраховувати в цьому опалювальному періоді.

Також писав Новинар, що вартість блакитного палива різко зметнуло вгору, до чого це може привести.

Ще Новинар повідомляв, що деяка категорія українців платитиме менше за електроенергію.