Багато українців переплачують за блакитне паливо, у кого в платіжках завищені суми

Споживачі стали масово скаржитися на завищені показники з лічильників, які вказані в їх платіжках. Клієнти "Регіональної газової компанії" відзначають, що кількість споживання блакитного палива їм спеціально завищують, в результаті чого їм доводиться платити набагато більше. Інформацією ділиться Обозреватель.

Як стало відомо, житель Київської області поскаржився на те, що він своєчасно передав показання газового лічильника, за якими йому б довелося заплатити 96 гривень за використаний обсяг блакитного палива. За весь місяць чоловік використовував всього лише 12 кубометрів.

Яке ж було його здивування, коли скориставшись своїм аккаунтом на сайті постачальника він побачив борг, сума якого досягла 1 700 гривень, та й показники були невірними, а завищеними.

Відзначається, що облгази навмисно завищують кількість використаного газу, в результаті чого зростає і сума абонентної плати. Якщо ж дана ситуація сталася з вами та газова компанія ввела свої показання, то вам потрібно самим в письмовому вигляді передати показання й зажадати повторно прийти з перевіркою та особисто перевірили показання.

Якщо в компанії відмовили й не провели перерахунок потрібно написати скаргу в НКРЕКП де все детально описати та розповісти про те, що трапилося. Крім того, потрібно пред'явити й докази своєчасної оплати за блакитне паливо і копії відповіді від облгазу.

Популярні статті зараз

2 грудня: народне свято та прикмети, що не можна робити сьогодні

Підвищення пенсій, мінімалки та аліментів. Які зміни чекають українців з 1 грудня

Зима вступить у свої права. Частину України замете снігом, де чекати хуртовину

Лілія Ребрик не втрималась. Майже оголена Тіна Кароль засвітила шикарну фігуру в ексклюзивних колготах

Все новости

Варто відзначити, що неправильні показання в платіжках все частіше і частіше зустрічається в нашій країні. Тому потрібно писати скаргу обов'язково і вимагати від Національної комісії ретельної перевірки компанії, на яку скаржаться клієнти.

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв де і коли в містах стартував опалювальний сезон 2021 року.

Також писав Новинар, що власники приватних будинків буде платити за блакитне паливо за новими правилами.

Ще розповідав Новинар, що синоптики порадували українців інформацією про чергове потепління і коли його варто очікувати.