З 21 жовтня вступають нові "коронавірусні" правила в роботі транспорту і поїздів

Згідно з інформацією в Одеській області мають намір створити спеціальні мобільні групи. Процес їх роботи зніматимуть на відео. Інформацією ділиться УНІАН.

Як відомо, в Україні з 1 жовтня набудуть чинності нові правила пасажирських перевезень. У зв'язку з цим правоохоронці будуть ретельно стежити за автобусами, що в'їжджають в Одесу. Перевірка здійснюватиметься на двох контрольно-пропускних пунктах.

Варто відзначити, що поліція знає як перевірити документи щодо вакцинації громадян на їх справжність. Наприклад, в планшетах правоохоронних встановлено спеціальне програмне забезпечення, щоб перевіряти коди сертифікатів, які підтверджують вакцинацію як пасажирів, так і водіїв.

А от за перевезення не вакцинованих громадян або ж інші порушення, відповідатимуть водії.

Крім того, під час наради обговорювали можливість внести зміни до постанов Кабміну, щоб знизити поширення коронавірусної інфекції. Наприклад, підіймалося питання про те, щоб в заклади громадського харчування могли перебувати лише ті громадяни, які пройшли вакцинацію, і які мають сертифікат про це. Також нові правила будуть поширюватися на пересування поїздами, автобусами та літаками міжобласного сполучення.

Популярні статті зараз

І коли встигли? Головна "холостячка" Злата Огневич обмовилась про весілля

Якщо є така можливість – відпочиньте: велике церковне свято, що не бажано робити 6 грудня

Обвал гривні? Фахівці попередили про значне коливання валют в кінці грудня

Фанати такого не пробачать. В мережу злили ім’я ймовірного переможця «Холостячки» зі Златою Огневич

Все новости

Також було прийнято рішення вибірково перевіряти дотримання всіх правил карантинних обмежень у закладах громадського харчування, кінотеатрах та інших місцях масового скупчення людей.

Також нововведення торкнулися і компанії "Укрзалізниці". Тепер залізничні перевезення пасажирів в "жовтій" і "червоній" карантинних зонах буде дозволені лише громадянам при наявності сертифіката про отримання хоча б однієї вакцини або сертифіката про повну вакцинацію. Також можна пред'явити й негативний результат ПЛР-тесту.

Зазначається, що громадянам до 18 років дані документи не потрібні.

Нещодавно повідомляв Новинар, що в Україні можуть ввести обов'язкову вакцинацію.

Також розповідав Новинар, що українцям показали як зросли ціни на хліб і кондитерські вироби і що буде з їх вартістю до кінця поточного року.

Ще писав Новинар, що міністр Ляшко розповіла кого можуть відсторонити від роботи і за що.