З грудня 2021 року виплати деяких пенсіонерів стануть вищими

Протягом поточного року українських пенсіонерів порадували кількома перерахунками виплат, проте в грудні деяких з них чекає ще одне підвищення. Про це йдеться на офіційній сторінці Пенсійного фонду в соціальній мережі Facebook.

Зокрема, в грудні 2021 року українським пенсіонерам перерахують виплати через підвищення мінімальної заробітної плати, яка зросте до 6 500 гривень. В результаті ті громадяни нашої країни, які досягли 65-річного віку, отримуватимуть як мінімум 2 600 гривень пенсії. Варто відзначити, що підвищення торкнеться пенсіонерів, які можуть похвалитися достатньою кількістю стажу (жінкам знадобиться від 30 років і вище, а чоловікам – від 35 років).

Крім того, перерахунок розміру мінімальної пенсії відбудеться і через підвищення прожиткового мінімуму. В результаті мінімальні пенсійні виплати з нинішніх 1 854 гривень збільшаться до 1 934 гривень. Також анонсовано надбавку за наднормативний стаж.

Що стосується інших пенсіонерів, то з грудня поточного року їх мінімальні виплати підвищаться на 80 гривень і досягнуть 1 934 гривень, а максимальний розмір підвищать на 800 гривень – до 19 340 грн. Підвищення також відбудеться через збільшення розміру прожиткового мінімуму, оскільки, відповідно до законодавства нашої країни, мінімальна пенсія не може бути нижчою, ніж розмір прожиткового мінімуму (з грудня 1 934 гривні).

Популярні статті зараз

1000 за щеплення: уряд змінив умови, чому гроші отримають не всі

+14 та сніг з дощами. В Україні очікується хвиля потепління

Злата Огневич не єдина: Ксенія Мішина розповіла про головну конкурентку "Холостячки-2"

Зима вступить у свої права. Частину України замете снігом, де чекати хуртовину

Все новости

Нещодавно повідомляв Новинар, що в Україні можуть ввести обов'язкову вакцинацію.

Також розповідав Новинар, що українцям показали як зросли ціни на хліб і кондитерські вироби та що буде з їх вартістю до кінця поточного року.

Ще писав Новинар, що міністр Ляшко розповіла кого можуть відсторонити від роботи та за що.