З 21 жовтня стартують нові правила перевезень в компанії "Укрзалізниця"

У зв'язку з поширенням коронавірусної інфекції та величезної кількості захворівших "Укрзалізниця" вводить нові правила проїзду в пасажирських поїздах. Нововведення стартують вже з 21 жовтня. При посадці в поїзд провідники будуть запитувати не тільки квиток, а й COVID-сертифікат або ж ПЛР-тест. Інформація була розміщена на офіційному сайті компанії.

Згідно з інформацією, якщо у пасажира немає при собі «коронавірусних» документів, то його не пустять в поїзд. Провідник має право не допускати громадян до проїзду. У поїздах "Інтерсіті" провідники перевірятимуть документи не тоді, коли пасажири зайняли свої місця, а ще на піроні.

У зв'язку з цим, українці, які планують подорожувати, зобов'язані після 20 жовтня мати при собі відповідні документи або ж подбати про здачу ПЛР-тесту. З 21 жовтня всі перевезення по областях, які будуть перебувати в «червоній» карантинній зоні, будуть здійснюватися лише для громадян, які пройшли вакцинацію.

Якщо ж області знаходяться в "жовтій" або "помаранчевій" карантинних зонах, то на проїзд мають право громадяни, які попередньо здали ПЛР і отримали негативний результат.

Дані нововведення торкнутися і міжобласних автобусних пересувань і авіаційного транспорту. Винятком є лише електрички. Варто відзначити, що і водії зобов'язані бути вакциновані або ж мати при собі негативний тест. Відповідальність за перевезення громадян без сертифіката або тесту нестимуть перевізники.

Популярні статті зараз

Зима вступить у свої права. Частину України замете снігом, де чекати хуртовину

Дощі зміняться снігопадом, в яких областях чекати хуртовин

Оце так ягідки: майже гола Злата Огневич у прозорій білизні показала справжню пристрасть

Ледве "піпку" прикрила: майже гола Тіна Кароль високо підняла ноги та показала "подвійний рай"

Все новости

Як стало відомо, компанія "Укрзалізниця" має намір розгорнути експрес-лабораторії, де проводитимуть тестування українців на коронавірус перед самою поїздкою.

Нещодавно повідомляв Новинар, що Віктор Ляшко розповів, кого відсторонять від роботи якщо немає вакцинації.

Також писав Новинар, що українців знову очікують штрафи за порушення карантинних обмежень.

Ще розповідав Новинар, що в Україні введуть нові штрафи, кому з водіїв доведеться платити і за що.