Українці можуть отримати винагороду, за зйомку відео порушень ПДР

У Верховній Раді зареєстрували закон, згідно з яким громадяни, які стануть свідками порушень правил дорожнього руху і зможуть пред'явити докази, отримають фінансову винагороду. Інформацією ділиться ТСН.

Народні обранці можуть ухвалити законопроєкт, який дасть право поліцейським штрафувати порушників правил дорожнього руху на підставі наданого відео свідком. Очевидець, якому вдалося зняти на камеру порушення, зможе розраховувати на винагороду. Свідку виплатять частину штрафу, накладеного на порушника.

У Раді на розгляді знаходиться документ, який передбачає, що свідок, який зміг зняти на камеру порушення ПДР, може розраховувати на грошову винагороду, яка є частиною накладеного на водія штрафу.

Народний обранець стверджує, що в мережі щодня з'являються такого роду відеоролики, але ось їх наслідки мінімальні. На підставі пред'явлених відео, штрафуватимуть за грубі порушення, наприклад, проїзд на червоне світло, перетин подвійний Суцільний та інше.

Для фіксації порушень створено спеціальний додаток, яким користується вже понад 30 тисяч громадян. Воно працює дуже просто. Водій включає додаток і ставить в холдер на панелі, а коли запримітив порушення, достатньо лише доторкнутися до екрана. Відео зберігається і після зупинки його можна переслати в поліцію.

Популярні статті зараз

Злата Огневич не єдина: Ксенія Мішина розповіла про головну конкурентку "Холостячки-2"

Підвищення пенсій, мінімалки та аліментів. Які зміни чекають українців з 1 грудня

Зима вступить у свої права. Частину України замете снігом, де чекати хуртовину

Дощі зміняться снігопадом, в яких областях чекати хуртовин

Все новости

Автор закону стверджує, що це допоможе дисциплінувати водіїв на дорогах і можливо знизити кількість аварій на дорогах. Водій має право оскаржити штраф, але лише в тому випадку, якщо експертиза визнає відео фальсифікованим.

Нещодавно розповідав Новинар, що українцям мають намір доплачувати за покупку нового транспортного засобу, якщо вони будуть дотримуватися однієї умови.

Також повідомляв Новинар, що в Україні народні умільці створили унікальний електромобіль на базі ЗАЗ "Таврія".

Ще писав Новинар, що українців очікує ще один податок за старі автомобілі.