У "ПриватБанку" обмежили перекази з картки на картку і встановили ліміти

Як стало відомо нещодавно, що фінансова установа "ПриватБанк" ввів на перекази з картки на картку нові ліміти. Діяти оновлені ліміти вже почали з жовтня, а дотримуватися вони будуть при переказі через всі канали. Про це йдеться на сайті фінансової установи.

У "ПриватБанку" підкреслили, що дані зміни були внесені, в рамках законодавства, для протидії відмиванню "брудних" грошей. Вносяться ці та інші нововведення, які здійснюються фінустановою, в порядку фінансового моніторингу.

У повідомленні від "ПриватБанку" написали, що внесли вони незначні корективи з жовтня, поточного року, в правила здійснення Р2Р переказів, через всі канали, які стосуються ліміту на переказ з картки на картку Visa/Mastercard. Крім того, також вони повідомили, що ліміти будуть встановлюватися на один місяць, тобто з 1 по 31 число. Відзначається, що різний ліміт операцій передбачений для переказів всередині України та закордон. Тобто, за кордон можна зробити до 35 переказів на місяць, а ось по Україні до 100.

Також є ліміт і на отримання грошових переказів, тобто отримати одна людина на свою карту може, всередині України, до 100 переказів, а ось з-за кордону лише до 30.

Користуються щомісячними переказами з картки на картку, за інформацією "ПриватБанку", понад 7 мільйонів їхніх клієнтів, переважна більшість з яких, а саме 99,7%, вписуються у встановлені ліміти.

Популярні статті зараз

По 10 тис.доларів кожному? Що таке економічний паспорт і хто його отримає

1000 за щеплення: уряд змінив умови, чому гроші отримають не всі

Ощадбанк та ПриватБанк віддадуть у приватні руки. Що буде з клієнтами та вкладниками

Ні краплі сорому! Ксенія Мішина крупним планом засвітила "краєчок ватрушки", таке міг бачити тільки Еллерт

Все новости

Відзначається, що якщо велика кількість переказів пов'язана зі зборами грошей на лікування, або ж тому подібне, то клієнту необхідно звернутися в банк, пояснити та підтвердити всю ситуацію. А якщо клієнт банку отримує багато переказів від продажу товарів, то в такому випадки йому необхідно зареєструватися, як підприємець, а також відкрити окремий рахунок. Тільки після цього можна буде, без жодних перешкод, отримувати такі, на свій рахунок, платежі.

Нещодавно повідомляв Новинар, що Віктор Ляшко розповів, кого відсторонять від роботи якщо немає вакцинації.

Також писав Новинар, що українців знову очікують штрафи за порушення карантинних обмежень.

Ще розповідав Новинар, що в Україні введуть нові штрафи, кому з водіїв доведеться платити та за що.