Українське сало почало стрімко дорожчати

Через стрімке зростання ціни на сало, воно поступово стає для багатьох українців делікатесом. Крім того, нинішні ціни на сало, роблять цей продукт недоступним для більшості громадян. До того ж експерти говорять про те, що вже до Нового року сало в черговий раз підніметься в ціні. Про це стало відомо з інформації, опублікованої на сайті agrotrend.

Відзначається, що за вартістю сало вже перевищило ціни на м'ясо. Але це ще не все, оскільки ціни на нього продовжують рости й далі, причому абсолютно невідомо, коли це зростання призупиниться.

Підвищуватися поступово ціни на сало почали ще навесні цього року, проте вже восени вони просто злетіли, причому дуже значно. Саме тому, багато українців, які обожнюють цей продукт, буквально змушені купувати його невеликими шматочками, адже ціни на нього дуже сильно виросли.

Найдешевше і тонке сало на київському ринку коштує майже 100 гривень за кілограм, а ось те, що краще, досягає 300 гривень за кіло.

За словами експерта зі свинарства Асоціації тваринників України Ольги Махно, ринок свинини в країні цього року зазнав великих втрат, а підтримувався він переважно за рахунок приватного сектора. Крім того, цьому може бути кілька причин, наприклад, зростання ціни на корми, подорожчання транспортних витрат, а також зростання тарифів на енергоносії. У підсумку, все це і могло призвести до зростання собівартості сала і зокрема свинини.

Популярні статті зараз

Яка лялечка: майже оголена Оля Полякова розійшлась на сцені у прозорому вбранні, фанати зомліли

Скошений рот та на ногах ледь тримається. Фото Алли Пугачової з Крістіною Орбакайте спантеличило шанувальників, «кривенька стала»

Досягне психологічної відмітки. Долар почав стрімко дорожчати, в чому причина

Широко розсунула ніжки: майже оголена Тіна Кароль показала справжній рай холостяків

Все новости

Ще ціну нашим виробникам перебиває і дешевий імпорт, вартість на який значно нижче, ніж вітчизняного продукту. Експерти відзначили, що для зниження цін на сало немає ніяких передумов, тому дешевшати цей продукт поки точно не буде. Більш того, до новорічних свят сало тільки додасть в ціні від 5 до 10%.

Нещодавно повідомляв Новинар, що Віктор Ляшко розповів, кого відсторонять від роботи якщо немає вакцинації.

Також писав Новинар, що українців знову очікують штрафи за порушення карантинних обмежень.

Ще розповідав Новинар, що в Україні введуть нові штрафи, кому з водіїв доведеться платити та за що.