Українцям розповіли, хто може отримати виплати в розмірі 8 000 гривень

Як стало відомо, що в Україні знову заплановано підвищення мінімальних пенсійних виплат. Зазначається, що складуть такі виплати для деяких українців близько 8 000 гривень. Заплановано це підвищення на 1 січня наступного року. Про це стало відомо з інформації, опублікованої на порталі lada.fm.

Розповів про чергове підвищення мінімальних пенсійних виплат певній категорії українців прем'єр-міністр Денис Шмигаль. На своєму позачерговому засіданні, Уряд прийняв рішення, щодо підвищень пенсійних виплат для певної категорії громадян.

А саме, виплачувати такі пенсійні виплати будуть усім громадянам, які є родичами загиблих в АТО захисників. Тобто, отримувати пенсію в розмірі не менше 7 800 гривень будуть непрацездатні батьки загиблих захисників і захисниць України, а також їхні чоловіки та дружини.

Отримають таку підвищену пенсійну допомогу з січня наступного року понад 2 000 українців, рідні яких загинули за Україну. Крім того, дана допомога виплачуватися їм буде незалежно від того, чи отримує хтось ще з сім'ї вже такі виплати.

Популярні статті зараз

І коли встигли? Головна "холостячка" Злата Огневич обмовилась про весілля

Занадто токсичні стосунки? Холостячка Ксенія Мішина розкрила причину розлучення з Еллертом

Таке масло їсти не можна: Держспоживслужба назвала виробника підробки

Яка лялечка: майже оголена Оля Полякова розійшлась на сцені у прозорому вбранні, фанати зомліли

Все новости

Зазначається, що до кінця цього року будуть виплачені всі борги військовим по заробітній платі, а ще й матеріальне заохочення. На заробітні плати військовим було виділено Радою 4,1 мільярда гривень додатково.

Нещодавно повідомляв Новинар, що Віктор Ляшко розповів, кого відсторонять від роботи якщо немає вакцинації.

Також писав Новинар, що українців знову очікують штрафи за порушення карантинних обмежень.

Ще розповідав Новинар, що в Україні введуть нові штрафи, кому з водіїв доведеться платити та за що.