Українським пенсіонерам максимально уріжуть пенсійні виплати

У нашій країні розмір пенсійних виплат буде скорочуватися з кожним роком. У зв'язку з цим найближчим часом замість 30% від суми заробітної плати, пенсіонери зможуть розраховувати лише на 20%. Але і це не межа. Якщо дана тенденція буде повторюватися, то незабаром нинішня пенсійна система може і зовсім розвалитися. Інформацією ділиться Обозреватель.

На сьогодні громадяни похилого віку отримують пенсійні виплати, що становлять 30% від колишньої заробітної плати. Наприклад, якщо заробітна палата встановлена на рівні 10 000 гривень, то в кращому випадку пенсіонери отримують близько 3 000 гривень. Але в майбутньому ситуація буде погіршуватися.

Згідно з інформацією, трохи пізніше пенсіонери отримуватимуть лише 20% від зарплати. Таким чином, якщо зарплата становить 10 тисяч гривень, то громадяни похилого віку зможуть розраховувати лише на 2 тисячі. Але і на цьому не зупиняться.

Кілька місяців тому прем'єр-міністр зазначив, що пенсії й зовсім може і не бути. Дефіцит ПФУ зростає з кожним роком, ринок праці частково знаходиться в тіні, а зарплати українці отримують в конвертах. У сформованій ситуації уряд може або вести боротьбу з тіньовим бізнесом, або ж очікувати повне банкрутство ПФУ.

Крім того, на погіршення ситуації з ПФУ впливає демографічна криза, коли кількість працівників знижується, а кількість пенсіонерів лише зростає. Погіршує ситуацію і високий рівень заробітних плат у конвертах і неефективна робота уряду у сфері пенсійного забезпечення.

Популярні статті зараз

Ощадбанк та ПриватБанк віддадуть у приватні руки. Що буде з клієнтами та вкладниками

Підвищення пенсій, мінімалки та аліментів. Які зміни чекають українців з 1 грудня

Досягне психологічної відмітки. Долар почав стрімко дорожчати, в чому причина

Лілія Ребрик не втрималась. Майже оголена Тіна Кароль засвітила шикарну фігуру в ексклюзивних колготах

Все новости

Нещодавно розповідав Новинар, що в Україні зростуть ціни на молоко і молочні продукти, фахівці повідомили в чому причина різкого подорожчання.

Також повідомляв Новинар, що українським пенсіонерам розповіли якій категорії громадян похилого віку підвищать пенсійні виплати до 7 800 гривень вже з 1 січня.

Ще писав Новинар, що в Україні зміняться правила виплат пенсійних виплат жінкам 60-ти років.