В Україні до кінця року зросте розмір заробітної плати, хто опинився в категорії щасливчиків

Верховна Рада виділила додаткові кошти на підвищення заробітних плат для військових. Згідно з інформацією в парламенті виділили близько 4 мільярдів гривень на зарплати військовим. На виплати дана категорія громадян може розраховувати вже найближчим часом. Інформацією ділиться офіційний сайт Верховної Ради.

Згідно з інформацією, кошти, що були виділені на Міністерство оборони з 117,6 мільярда гривень, збільшили до 124,5 мільярда, а це близько 3,9 мільярда. Разом з тим витрати на забезпечення роботи ЗСУ зростуть з 89,4 до 93,5 мільярда гривень.

Таким чином військові можуть розраховувати на додаткові виплати, на які піде близько 4,1 додаткових мільярдів. Так вони отримають не тільки заслужені заробітні плати, а й додаткові виплати.

Додаткові кошти вдалося виділити за допомогою перерозподілу фінансів. Сто мільйонів гривень було взято із запланованих коштів, що пішли б на будівництво житла військовим, а ще 150 мільйонів було взято з виділених коштів на ремонт і купівлю військової техніки.

Варто відзначити, що з першого грудня українцям мають намір підняти розмір мінімальної заробітної плати. Таким чином вона зросте на 500 гривень і досягне 6 500 гривень. В результаті підвищення зарплати та прожиткового мінімуму на підвищення своїх виплат можуть розраховувати й громадяни похилого віку.

Популярні статті зараз

І коли встигли? Головна "холостячка" Злата Огневич обмовилась про весілля

Якщо є така можливість – відпочиньте: велике церковне свято, що не бажано робити 6 грудня

Пенсії підняли, але не всім, хто отримає у грудні підвищені виплати

Обвал гривні? Фахівці попередили про значне коливання валют в кінці грудня

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що українських пенсіонерів обрадували черговим підвищенням їхніх пенсійних виплат, які зростуть до 2600 гривень.

Також повідомляв Новинар, що українцям розповіли на яку суму допомоги від держави на оплату житлово-комунальних послуг вони можуть розраховувати в цьому опалювальному сезоні.

Ще писав Новинар, що Пенсійний фонд отримав додаткових 18 мільярдів гривень на підвищення пенсійних виплат вже в грудні.