Якій категорії українських заробітчан мають намір платити від 120 000 гривень на місяць

Так уже склалося, що більшість українців відправляються в сусідні країни, щоб заробити трохи більше коштів. Як стало відомо, у Німеччині лише 7% роботодавців оплачують працю українців на високому рівні. Інформацією ділиться Сьогодні.

Згідно з інформацією в період з кінця вересня на початок жовтня середній розмір заробітної плати, яку роботодавці з Німеччини пропонували українським роботодавцям, становила близько 80 000 гривень.

Крім того, в кінці серпня і до початку вересня середня зарплата українських заробітчан становила близько 112 000 гривень. У Німеччині 25% всіх актуальних вакансій складають ІТ-фахівці. Переважно запитують працівників з мінімальним досвідом роботи або зовсім без нього. Середній розмір зарплати становить понад 60 000 гривень.

А ось розробникам програмного забезпечення з великим досвідом роботи можуть розраховувати на оплату в розмірі 121 000-137 000 гривень.

Для того, щоб отримувати такі гідні заробітні плати заробітчани зобов'язані мати за плечима не менше 4 років досвіду у сфері розробки, відмінні знання Oracle, MS SQL і Java Script, вільну англійську і готовність до релокейту.

Популярні статті зараз

Злата Огневич не єдина: Ксенія Мішина розповіла про головну конкурентку "Холостячки-2"

Не показуйте це чоловікам. Безсоромна Ксенія Мішина розкинула ніжки у мокрому купальнику, "Час підкорювати Голлівуд"

Досягне психологічної відмітки. Долар почав стрімко дорожчати, в чому причина

Ні краплі сорому! Ксенія Мішина крупним планом засвітила "краєчок ватрушки", таке міг бачити тільки Еллерт

Все новости

Українські заробітчани, які працювали в Польщі, все частіше стали перебиратися на роботу до Німеччини. Згідно з інформацією, кількість українців, що запитують реєстрацію в Польщі, збільшується на 20% щорічно.

Варто відзначити, що українські заробітчани стали надавати в зборі яблук і тепер віддають перевагу легшій праці.

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що українським пенсіонерам розповіли, що з першого грудня вони отримуватимуть вищі пенсійні виплати.

Також розповідав Новинар, що деяка категорія громадян похилого віку вже отримали надбавки з приходом другого осіннього місяця.

Ще писав Новинар, що українцям розповіли що зміниться в їхньому житті з приходом жовтня.