Українцям розповіли, за що доведеться платити великі штрафи

Як стало відомо, що ще з 11 липня, поточного року, всі юридичні особи в Україні, а також неприбуткові організації зобов'язані були подати інформацію до Держреєстру про кінцевого бенефіціарного власника. Зазначається, що ті, хто не встигне це зробити – змушений буде заплатити чималий штраф, а саме в сумі від 17 000 до 51 000 гривень. Повідомляє про це інформаційний портал obozrevatel.

Незважаючи на те, що відомо про прийдешні зміни було ще навесні, чомусь багато хто не поспішав з подачею інформації в Держреєстр, а ось вже за тиждень до закінчення даного їм терміну на все, буквально хлинули до реєстраторів, через що і вийшли великі черги. Крім того, наголошується, що через такі черги в ЦНАП, терміни довелося продовжити, та й по всій країні через них виник скандал.

Подавати документи підприємці не поспішали, за їхніми словами, не тому, що нібито хотіли затягнути цей процес, а лише через нюанси в законодавстві. Крім того, постійно, починаючи з 11 липня, писали, щоб ті, не поспішали подавати документи, оскільки там багато нюансів і можуть вноситися якісь правки та зміни в закон. У зв'язку з цим, люди й подавали документацію вже за тиждень до закінчення терміну. До речі, ніякі зміни так і не були внесені, попри те, що про це говорилося.

Обурило багато організацій ще й те, що подавати потрібно було інформацію про відсутність бенефіціарного власника, яка, між іншим, вже була в реєстрах. Зазначається, що відповідно до закону, інформацію про бенефіціарів, подавати потрібно щорічно. Однак звільнили від подачі даних документів державні органи, а також їх асоціації, державні та Комунальні підприємства, політичні партії, Адвокатські об'єднання, професійні спілки, торгово-промислові палати, об'єднання співвласників багатоквартирних будинків, а також релігійні організації та організації роботодавців.

Ще варто підкреслити, що безкоштовно документи можна було подати до 11 жовтня, поточного року, а ось вже після цієї дати, за подачу документації планували брати адміністративний збір, сума якого становить 680 гривень. У зв'язку з цим в ЦНАП і утворилися величезні черги, а також виникло багато конфліктів.

Популярні статті зараз

Ощадбанк та ПриватБанк віддадуть у приватні руки. Що буде з клієнтами та вкладниками

-20 морозу та хуртовини. Синоптики попередили про погіршення погоди на початку грудня

Зима вступить у свої права. Частину України замете снігом, де чекати хуртовину

Ледь «піпку» прикрила. Холостячка Злата Огневич у пінній ванні показала всі гладенькі місця, «Златуся, не балуйся»

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що українцям повідомили де вже стартував опалювальний сезон.

Ще розповідав Новинар, що синоптик дала свій прогноз на майбутню зиму і до чого готуватися громадянам.

Також писав Новинар, що синоптики попередили якою буде погода в другому осінньому місяці і які сюрпризи вона приготувала.