Українцям розповіли, кому проведуть перерахунок пенсійних виплат "заднім числом"

Стало відомо, що в Україні збираються провести перерахунок пенсій, тим громадянам, які є військовослужбовцями розвідувальних органів, і які вийшли на заслужений відпочинок, а також отримують пенсійні виплати згідно з "військовим" законом під №2262. Доплати їм нарахують на здійснені з 1 серпня, поточного року, виплати. Про це стало відомо з інформації, опублікованої на сайті Міністерства соціальної політики України.

Відзначається, що даний документ розроблений Мінсоцполітики та вже розміщений на сайті відомства, після чого, найближчим часом, він буде направлений на схвалення Кабміну. Зазначається, що в пояснювальній записці до даного проєкту, йдеться, що необхідність у перерахунку пенсійних виплат виникла через підвищення заробітних плат українським розвідникам. А прийнято таке рішення, на виконання норм нового закону "Про розвідку" Кабінетом Міністрів України було ще в липні, поточного року.

Варто підкреслити, що залежать пенсійні виплати військовим розвідникам, відповідно до Закону за №2262, від рівня грошового забезпечення діючих військовослужбовців. Тому, при підвищенні зарплат українським розвідникам, повинні автоматично перераховуватися і пенсійні виплати військовим пенсіонерам.

Проведено перерахунок пенсійних виплат буде тим громадянам, які були звільнені з розвідувальних органів Міноборони, а також Служби зовнішньої розвідки та Адміністрації Державної прикордонної служби. Потрапляють під перегляд пенсійні виплати, які були виплачені з 1 серпня, поточного року, з урахуванням нового розміру зарплати розвідників, згідно з постановою під №729.

Популярні статті зараз

Допомога на дитину: як Польща заманює українських заробітчан, скільки грошей можна отримати

-30 лютого морозу! Став відомий прогноз синоптиків на грудень та січень

Якщо є така можливість – відпочиньте: велике церковне свято, що не бажано робити 6 грудня

Крижані дощі та заметілі: синоптики попередили про погодні «сюрпризи» на початку тижня

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що українцям повідомили де вже стартував опалювальний сезон.

Ще розповідав Новинар, що синоптик дала свій прогноз на майбутню зиму і до чого готуватися громадянам.

Також писав Новинар, що синоптики попередили якою буде погода в другому осінньому місяці і які сюрпризи вона приготувала.