Фінансова установа ПриватБанк став блокувати карти та перекази клієнтів, в чому причина

Нерідко фінансова установа опиняється в центрі скандалу. Однак ПриватБанк намагається спростити життя своїх клієнтів і запускає нові можливості. Як стало відомо, зараз банк активно веде боротьбу з аферистами, в результаті чого блокує карти та перекази своїх клієнтів. Інформацією ділиться Оглядач.

Тепер клієнтам Приватбанку доводиться підтверджувати свою особу після спроби переказу або ж довести, що кошти на рахунку були зароблені чесним шляхом. Але ось українці стали масово скаржитися на нововведення. У фінансовій установі зазначають, що вони діють в рамках закону і не можуть порушувати встановлені правила.

Ні для кого не секрет, що в Україні почастішали випадки шахрайства і тепер банки посилили контроль і блокують операції, які проводять клієнти фінансових установ.

Один клієнт спробував переказати гроші, однак, для продовження операції йому необхідно було передзвонити за номером 3700. Співробітник банку попросив озвучити суму переказу, ПІБ, дату народження, рік народження, повну адресу прописки та повну кількість років.

Можливо це і викликає негативні емоції у громадян, проте таким способом можна обчислити аферистів і не допустити крадіжки коштів.

Популярні статті зараз

Дуже схожа на маму. "Холостячка" Злата Огневич показала зворушливе сімейне фото

Дощі зміняться снігопадом, в яких областях чекати хуртовин

Оце так ягідки: майже гола Злата Огневич у прозорій білизні показала справжню пристрасть

Ледве "піпку" прикрила: майже гола Тіна Кароль високо підняла ноги та показала "подвійний рай"

Все новости

Буває так, що аферисти отримують доступ до мобільних шляхом перевипуску сім-карт і тоді смс з підтвердженням не є для них проблемою. А ось від відмови від перевірки або не проходження верифікації збільшує шанси залишитися без коштів на карті. 

Крім того, банк зобов'язаний перевіряти, чи легально клієнт отримує свої кошти.

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що у фінансовій установі "ПриватБанк" обмежили переказ коштів з картки на картки та встановили ліміт.

Також розповідав Новинар, що українцям повідомили що будуть з курсом іноземної валюти до кінця поточного місяця.

Ще писав Новинар, що ПриватБанк запустив нову послугу, якою зможуть скористатися лише деякі клієнти.