В Україні зросте розмір податку на нерухомість, в чому причина

У нашій країні з приходом нового 2022 року, багато що зміниться. У тому числі й зросте розмір податку на нерухомість. З наступного року він збільшиться на 20%. Інформацією ділиться ТСН.

До кінця поточного року в Україні збільшиться розмір мінімальної заробітної плати та прожитковий мінімум що призведе не тільки до збільшення пенсійних виплат, а й підвищення податку на нерухомість.

В уряді зазначають, що у 2021 році сума податку обчислювалася від суми заробітної плати, що становила 4 723 гривень, ось уже з наступного голу за основу візьмуть розмір зарплати 6 000 гривень.

Максимальна ставка пені становить 1,5% від мінімальної заробітної плати за кожен «зайвий» метр квадратний. Таким чином, з 2022 року за квартиру, площа якої перевищує 60 квадратів і будинку, площа якого перевищує 120 квадратів будуть платити понад 90 гривень за кожен «зайвий» квадратний метр.

Варто нагадати, що в Україні свідки порушень правил дорожнього руху можуть отримати фінансову винагороду, за знімання.

Популярні статті зараз

Крижані дощі та заметілі: синоптики попередили про погодні «сюрпризи» на початку тижня

Пенсії підняли, але не всім, хто отримає у грудні підвищені виплати

Чи будемо платити більше? У рахунках за газ з'явиться новий рядок

Занадто токсичні стосунки? Холостячка Ксенія Мішина розкрила причину розлучення з Еллертом

Все новости

Таким чином, хто зніме порушення на відео і надасть доказ в поліцію, зможе розраховувати на певну суму, яку обчислювати з суми штрафу. 

Для цього на телефон звантажують спеціальний додаток, яким легко користуватися навіть за кермом. Автори проєкту стверджують, що таким чином можна буде знизити кількість порушень і аварій.

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що українцям світить ще один податок на старі автомобілі, який навмисно ввести уряд найближчим часом.

Також розповідав Новинар, що Пенсійний фонд змінив правила перерахунку пенсійного віку, як будуть обчислювати пенсійний стаж.

Ще писав Новинар, що деяку категорію українських громадян звільнять від сплати податку на земельну ділянку.