Українським пенсіонерам розповіли, хто має право на дві пенсії та як їх оформити

У нашій країні певна категорія громадян має право на два види пенсійних виплат, а не на один. В такому випадку пенсіонерам доведеться визначитися, що для них буде вигідніше і яку пенсію потрібно оформити, адже законом передбачена лише одна пенсія. Але в цьому випадку є виняток і деякі громадяни можуть отримувати дві пенсії. Інформацією ділиться Главред.

Експерт зазначає, що такий виняток може «спрацювати» за певних умов для українців, які мають статус інвалідів з дитинства. У певних випадках вони мають право одночасно отримувати дві пенсії - по інвалідності та при втраті годувальника.

Громадяни, які мають намір оформити дві пенсії повинні знати, що виплати здійснюються з різних джерел. Якщо одну платять з Пенсійного фонду, то іншу будуть виплачувати з іншого джерела.

Згідно з інформацією, з Пенсійного фонду можуть виплачувати лише один вид виплати, наприклад, по втраті годувальника або ж по інвалідності. Другий вид виплати здійснюватиметься управлінням праці та соціального захисту населення. Дані виплати називають державною соціальною допомогою.

Зазначається, що тим громадянам, які вже отримують дві пенсії, на третю можуть не розраховувати.

Популярні статті зараз

Таке масло їсти не можна: Держспоживслужба назвала виробника підробки

Обвал гривні? Фахівці попередили про значне коливання валют в кінці грудня

Злата Огневич не єдина: Ксенія Мішина розповіла про головну конкурентку "Холостячки-2"

Не пустять навіть у «зеленій зоні». З 6 грудня посилюють правила карантину, які документи вимагає Кабмін

Все новости

Варто нагадати, що пенсіонери, які продовжують працювати та після їх виходу на пенсію пройшло понад два роки або ж з минулого перерахунку пенсійних виплат, можуть розраховувати на новий перерахунок. Але не варто забувати, якщо нинішня зарплата нижче середньої, то і розмір пенсії буде менше тієї, що була до.

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що з приходом грудня пенсійні виплати громадян похилого віку зростуть.

Також розповідав Новинар, що українцям повідомили хто може розраховувати на пенсійні виплати у розмірі восьми тисяч гривень.

Ще писав Новинар, що громадянам розповіли на яку суму субсидій вони можуть розраховувати в цьому опалювальному сезоні.