В Україні рекордно подешевшали яблука

Ціни на яблука в Україні цієї осені рекордно знизилися. А саме, впала вартість цих фруктів до трирічного мінімуму. Відзначається, що тільки у 2018 році яблука були дешевше, ніж сьогодні в Україні, оскільки тоді був зібраний рекордний урожай цього фрукта. А ось стало відомо про це з інформації, опублікованої на сайті east-frui.

Але варто відзначити, що для покупців такі низькі ціни звичайно ж дуже добре, проте погано це для садівників. У торгівлі, на сьогодні, ціни на цей фрукт знизилися на 35%, якщо порівнювати їх з торішніми цінами на яблука. Крім того, садівники змушені були знизити на всі сорти яблук оптові ціни та продавати їх по 5 гривень за кілограм. А ця ціна на 37% нижче тієї, яка була ще тиждень тому. Однак, попри те, що ціни значно низькі на яблука, попит же них все одно залишається млявим.  

У зв'язку з таким низьким попитом на фрукт, садівники намагаються притримати, на сьогодні, на складах свій урожай, в надії на те, що вже незабаром попит на яблука все ж пожвавиться. Але варто підкреслити, що в таких очікуваннях присутній і елемент тривоги, причому чималий.

На сьогодні, роздрібні мережі, а також оптовики не поспішають купувати масово фрукт у садівників, обмежуючись, при цьому, тільки дрібними замовленнями партій. Серед причин називають слабкий споживчий попит.

Вся надія на те, що попит трохи пожвавиться до новорічних свят, але ажіотажу на фруктовому ринку все ж очікувати не варто. Українці на сьогодні намагаються економити, тому купують лише продукти першої необхідності, тобто, крупи, м'ясо, хліб, яйця і молоко.

Популярні статті зараз

-20 морозу та хуртовини. Синоптики попередили про погіршення погоди на початку грудня

Не показуйте це чоловікам. Безсоромна Ксенія Мішина розкинула ніжки у мокрому купальнику, "Час підкорювати Голлівуд"

Фанати такого не пробачать. В мережу злили ім’я ймовірного переможця «Холостячки» зі Златою Огневич

Ледь «піпку» прикрила. Холостячка Злата Огневич у пінній ванні показала всі гладенькі місця, «Златуся, не балуйся»

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що з приходом грудня пенсійні виплати громадян похилого віку зростуть.

Також розповідав Новинар, що українцям повідомили хто може розраховувати на пенсійні виплати у розмірі восьми тисяч гривень.

Ще писав Новинар, що громадянам розповіли на яку суму субсидій вони можуть розраховувати в цьому опалювальному сезоні.