Чи скасують в Україні переведення стрілок і коли це може трапитися

Вже незабаром українці знову переведуть стрілки своїх годинників на зимовий час, а точніше на годину назад. Однак варто відзначити, що подобається це далеко не всім, оскільки щорічні переведення стрілок то на літній, то на зимовий час негативно відбиваються на самопочутті та нервовій системі людини. До того ж, відразу після переведення стрілок українцям непросто звикнути до нового часу. А про те, коли ж в Україні все ж скасують щорічне переведення годинників, стало відомо під час брифінгу спікера Верховної Ради України, Руслана Стефанчука.

За словами спікера, ідеологія, яка закладалася в законопроєкт, щодо переведення стрілок, полягає в тому, щоб зберегти для України природний час 2+, тобто зимовий. Тому, коли Україна вже переведе стрілки на зимовий час, дискусія повинна бути підняла з урахуванням рішення ЄС, де, між іншим, скасування переведення стрілок на годиннику підтримують.

Як вважає глава парламенту, що порушені біоритми та здоров'я українців були ще в 1981 році, оскільки тоді вперше перевели годинник на літній час, а точніше на годину вперед. Тому спікер Верховної Ради вважає, що потрібно почекати переходу назад на зимовий час, після чого вже і продовжити дискусію щодо переведення стрілок, а саме про його припинення.

Переводять в Україні стрілки на літній час щорічно в останню неділю березня, а на зимовий в останню неділю жовтня.  

Популярні статті зараз

+14 та сніг з дощами. В Україні очікується хвиля потепління

Злата Огневич не єдина: Ксенія Мішина розповіла про головну конкурентку "Холостячки-2"

Ощадбанк та ПриватБанк віддадуть у приватні руки. Що буде з клієнтами та вкладниками

Широко розсунула ніжки: майже оголена Тіна Кароль показала справжній рай холостяків

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що з приходом грудня пенсійні виплати громадян похилого віку зростуть.

Також розповідав Новинар, що українцям повідомили хто може розраховувати на пенсійні виплати у розмірі восьми тисяч гривень.

Ще писав Новинар, що громадянам розповіли на яку суму субсидій вони можуть розраховувати в цьому опалювальному сезоні.