У кампанії "Нафтогаз" розповіли, хто може розраховувати на знижку на газ в три рази дешевше

Нещодавно стало відомо про те, що в кампанії "Нафтогаз" все ж вистачить газу в сховищах, щоб забезпечити без зривів опалювальний сезон, а також потреби населення блакитним паливом. Зазначається, що ПЕК теж отримуватимуть і далі газ за фіксованою ціною. Однак знизити тариф, приблизно у 2-3 рази, кампанія "Нафтогаз" готова одній категорії споживачів. А стало відомо про це з інформації, опублікованої на сайті finance.

За словами голови НАК "Нафтогазу" Юрія Вітренка, кампанія має достатньо блакитного палива, щоб забезпечити їм, усіх своїх споживачів. Крім того, вони роблять все можливе, щоб ціна в цьому опалювальному сезоні на газ не підіймалася.

Ще Вітренко підкреслив, що ось з бюджетними організаціями ситуація, на жаль, йде складніше. Оскільки їм постачальники не відпускають газ за ціною такою ж, як і побутовому сектору, а відпускають за ринковою ціною. Купують же бюджетні організації блакитне паливо у місцевих постачальників. Однак припустити місцева влада, формуючи бюджетні плати на 2021 рік, не могла, що ринкові тарифи на блакитне паливо можуть настільки та безпрецедентно зрости.

Багато їх постачальників газу, виявилися ненадійними, оскільки купують блакитне паливо, а потім перепродують його населенню за дуже високими цінами. До речі, виставляють такі великі ціни вони, як споживачам, так і бюджетникам. Саме тому, кампанія "Нафтогаз" змушена забезпечувати, кинутих ними споживачів, блакитним паливом. А оскільки кампанія справляється, тому має намір і далі справлятися зі своєю соцмісією.

У "Нафтогаз" зобов'язуються продавати блакитне паливо для опалення бюджетних організацій за тими цінами, які набагато нижче ринкових.

Популярні статті зараз

1000 за щеплення: уряд змінив умови, чому гроші отримають не всі

Обвал гривні? Фахівці попередили про значне коливання валют в кінці грудня

Скошений рот та на ногах ледь тримається. Фото Алли Пугачової з Крістіною Орбакайте спантеличило шанувальників, «кривенька стала»

Ледь «піпку» прикрила. Холостячка Злата Огневич у пінній ванні показала всі гладенькі місця, «Златуся, не балуйся»

Все новости

Нещодавно розповідав Новинар про свята, прикмети та заборони 19 жовтня. 

Також писав Новинар, що популярне мобільний додаток анонсувало нову послугу, від якої багато хто буде в захваті.

Нещодавно повідомляв Новинар, що синоптик розповіла якою буде зима цього року.