Фахівці розповіли які сюрпризи приготував залишок осені

Кліматолог розповіла якою буде погода у другій половині жовтня і в листопаді та повідомила до яких погодних сюрпризів варто приготуватися українцям. Інформацією ділиться Апостроф.

Осінь повільно переступила свій екватор і вже встигла засмутити холодними та дощовими днями. Якою ж буде погода до кінця осінніх днів розповіла завідувачка відділом кліматичних досліджень.

Зі слів фахівця в другій половині жовтня погода буде нестійкою, а в кінці місяця і зовсім може випасти перший сніг, правда з дощем. Температурні коливання очікуються і в листопаді. Температура коливатиметься від "мінусів" до +15 градусів. Але хоч би що там було, осінь буде тепліше.

Також завідувачка зазначає, що останній осінній місяць стартує з холоду, проте будуть і «плюсові» температури, які дадуть можливість насолодитися останніми теплими днями перед холодними зимовими днями.

На початку листопада стовпчики градусників досягнуть позначки "0", а вночі знизяться до -5, проте це не говорить про зимові процеси. У середині листопада повітря прогріється до +14...+15 градусів. Також фахівець повідомила, що до кінця місяця в країну прийде зимове похолодання.

Популярні статті зараз

У 10 разів менше: Верховна Рада хоче надати "знижки" на штраф

Нижче 30 грн за долар: співзасновник Monobank написав несподіване звернення

В Україні подорожчала доставка газу: хто може не платити за новими тарифами

Перерахунок пенсій "заднім" числом: названо категорії кого торкнеться

Все новости

Разом з тим температура восени буде перевищувати норму, а в середині кожного місяця не виключені нестабільні погодні умови.

Варто нагадати, що середньомісячна температура вересня в столиці України становила +13,6 градуса, що нижче кліматичної норми 1991-2020 років на 1,3 градуса.

Нещодавно повідомляв Новинар, що в Україні за комунальні платежі українці платять величезні суми, проте названа категорія громадян, які можуть і зовсім нічого не платити.

Також розповідав Новинар, що українцям повідомили якою буде погода в другому осінньому місяці.

Ще писав Новинар, що компанія "Нафтогаз" переводить своїх клієнтів на інший тариф, які умови нового тарифу.