У столичних супермаркетах посилили карантинні обмеження, що тепер перевіряють

В Україні раз у раз говорять про те, що зростає кількість хворих на коронавірусну інфекцію. Уряд вводить обмеження, які зобов'язані дотримуватися громадяни. Як стало відомо, в столиці України з середини жовтня або початку листопада можуть посилити карантин. Інформацією ділиться портал Апостроф.

У столичних супермаркетах вже відновили температурний скринінг покупців. Охоронець одного з супермаркетів повідомив, що 18 жовтня вони знову почали перевіряти у покупців температуру тіла.

Варто нагадати, що з 21 жовтня зміняться правила перевезення пасажирів у поїздах. У зв'язку з поширенням вірусу і величезної кількості хворих, в компанії «Укрзалізниця» змінили правила перевезення.

Тепер же при посадці в поїзд провідники зобов'язані будуть перевіряти не тільки квитки, а й наявність COVID-сертифіката або ж ПЛР-тесту. Якщо ж у подорожуючих не буде при собі "ковідних" документів, провідники мають право відмовити йому в посадці.

Варто зазначити, що документи перевірятимуть ще на піроні, а не коли пасажири зайняли свої місця. Таким чином, українці, які збираються в подорож, зобов'язані потурбуватися про відповідні документи або ж напередодні поїздки здати ПЛР-тест.

Популярні статті зараз

Не показуйте це чоловікам. Безсоромна Ксенія Мішина розкинула ніжки у мокрому купальнику, "Час підкорювати Голлівуд"

Залишився один день: 800 грн доплати до пенсії, що говорять у ПФУ

Досягне психологічної відмітки. Долар почав стрімко дорожчати, в чому причина

Ледве "піпку" прикрила: майже гола Тіна Кароль високо підняла ноги та показала "подвійний рай"

Все новости

Якщо ж регіони знаходяться в "червоній" або» помаранчевій" карантинних зонах, то на проїзд мають право лише ті громадяни, які пройшли вакцинацію або попередньо здали ПЛР-тест. І це правило стосується не тільки пересування на поїздах.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що з 21 жовтня чинності набирають нові правила перевезення громадян.

Також повідомляв Новинар, що українців очікують нові штрафи за порушення правил карантину, хто може опинитися в категорії порушників.

Ще писав Новинар, що українським пенсіонерам мають намір значно урізати пенсійні виплати найближчим часом, з чим це пов'язано.