В Україні зметнуть ціни на алкогольні напої, за що доведеться віддати найбільше

Міністерство економіки внесло пропозицію підвищити розмір мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на певні види спиртних напоїв. Інформація була розміщена на офіційному сайті Міністерства економіки.

Згідно з інформацією, було запропоновано підвищити ціни на горілку і лікеро-горілчані вироби на 8,3%, на віскі, джин і ром ціну мають намір підняти на 8,4%, а ось вартість коньяку і бренді зросте на 4,8-8,3%.

Не залишаться колишніми ціни та на виноробну продукцію. Ціни на сидр, перрі, вина, вермути та інші напої міцність яких перевищує 1,2% об'ємних одиниць спирту, але перевищує 22% об'ємних одиниць етилового спирту зростуть на 8,2-34,2%.

Також у Міністерстві запропонували не змінювати роздрібні ціни на вина, ігристі вина та газовані винні напої. Якщо даний законопроєкт набере чинності, то в місцевий і державний бюджет надійде близько 300 мільйонів гривень і знизить кількість смертей у зв'язку з вживанням алкоголю.

Варто відзначити, що за поточний рік в нашій країні значно зросли ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби. Наприклад, пиво, яке виробляється в Україні зросло в ціні в середньому на 5,7%, вартість горілки збільшилася на 1,3%, а столові вина подорожчали на 3,2%.

Популярні статті зараз

Яка лялечка: майже оголена Оля Полякова розійшлась на сцені у прозорому вбранні, фанати зомліли

1000 за щеплення: уряд змінив умови, чому гроші отримають не всі

Злата Огневич не єдина: Ксенія Мішина розповіла про головну конкурентку "Холостячки-2"

Дуже схожа на маму. "Холостячка" Злата Огневич показала зворушливе сімейне фото

Все новости

Що ж стосується тютюнових виробів з фільтром, то вони за поточний рік додали в ціні 19,5%, а сигарети без фільтра стали дорожче на 20,3%.

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що в Україні значно подорожчають харчові продукти, такі як гречка, рослинна олія та інше, а фахівці назвали причину.

Також розповідав Новинар, що з першого жовтня деяку категорію водіїв штрафуватимуть, названа причина.

Ще писав Новинар, що в Україні відзначається різкий стрибок цін на сало, фахівці розповіли в чому причина подорожчання.