У Верховній Раді повідомили, чи будуть вводити новий локдаун

В Україні з кожним новим днем ситуація з коронавірусною інфекцією лише посилюється і кількість хворих стрімко зростає. Незважаючи на дану ситуацію вводити загальнонаціональний локдаун в нашій країні не мають наміру. Інформацією ділиться Інтер.

Голова Комітету з питань здоров'я Михайло Радуцький зазначив, що прем'єр-міністр і уряд не планує вводити в країні локдаун. Радуцький повідомив, що уникнути таких серйозних карантинних обмежень можна буде, якщо всі українці будуть активніше вакцинуватися від інфекції.

Також голова комітету зазначив, що однією дозою вакцини вже щепилися близько восьми мільйонів громадян, а повний курс вакцинації пройшло 6,5 мільйона.

На цей момент п'ять регіонів знаходяться в "червоній" карантинній зоні, але вводити локдаун не мають наміру. Лише на центральному рівні вони вводять "жовтий" карантинний рівень, а місцева влада в праві вводити ті рівні, які визначає кількість хворих і зайнятість лікарняних ліжок.

Варто нагадати, що з 21 жовтня в Україні набудуть чинності нові "карантинні" правила перевезення пасажирів. Тепер громадянам доведеться возити з собою і сертифікати, в яких вказано курс вакцинації, або ж ПЛР-тест. 

Популярні статті зараз

Злата Огневич не єдина: Ксенія Мішина розповіла про головну конкурентку "Холостячки-2"

Зима вступить у свої права. Частину України замете снігом, де чекати хуртовину

Досягне психологічної відмітки. Долар почав стрімко дорожчати, в чому причина

Ні краплі сорому! Ксенія Мішина крупним планом засвітила "краєчок ватрушки", таке міг бачити тільки Еллерт

Все новости

Якщо ж водій пропустив пасажирів без сертифікатів, то відповідальність лежить лише на ньому і штраф за порушення буде оплачувати водій. 

Нововведення поширюються на автобуси, поїзди та навіть авіаперевезення.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що міністр Віктор Ляшко озвучив список, кого відсторонять від роботи без вакцинації.

Також повідомляв Новинар, що у Верховній Раді затвердили новий розмір штрафів, стало відомо, кому доведеться заплатити близько 170 000 гривень.

Ще писав Новинар, що українцям повідомили за що штрафуватимуть на дорогах з першого жовтня.