У 2022 році українським пенсіонерам п'ять разів піднімуть пенсійні виплати

Громадяни похилого віку, які перебувають на заслуженому відпочинку отримують мізерні виплати, яких ледь вистачає на оплату житлово-комунальних послуг. В наступному році пенсіонерів очікує п'ять етапів підвищення пенсійних виплат. На це вплине індексація, підвищення прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати. Інформація була розміщена на офіційному сайті Мінсоцполітики.

З першого січня збільшаться пенсійні виплати ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС і тих громадян які отримали інвалідність в результаті цієї катастрофи.

Ще одне підвищення торкнеться близько десяти мільйонів пенсіонерів. У березні планують провести масову індексацію пенсійних виплат. У березні пенсії перерахують залежно від відсотка інфляції в країні.

Наступний етап підвищень пенсійних виплат очікується в липні, через підвищення прожиткового мінімуму. З першого липня наступного року українці втратили непрацездатність вперше отримуватимуть виплати в розмірі 2 027 гривень. До такого ж розміру прирівняють і мінімальні пенсійні виплати, а ось максимальна пенсія зросте до 20 270 гривень.

З першого жовтня пенсії знову зростуть, у зв'язку зі збільшенням мінімальної заробітної плати. На підвищення зможуть розраховувати всі громадяни, які переступили віковий рубіж 65 років і за плечима мають страховий стаж 35 років для чоловіків і 300 років для жінок.

Популярні статті зараз

Вдягайтеся по тепліше: синоптики прогнозують сніг з дощами та мороз 11 градусів

Яка лялечка: майже оголена Оля Полякова розійшлась на сцені у прозорому вбранні, фанати зомліли

Фанати такого не пробачать. В мережу злили ім’я ймовірного переможця «Холостячки» зі Златою Огневич

Ледь «піпку» прикрила. Холостячка Злата Огневич у пінній ванні показала всі гладенькі місця, «Златуся, не балуйся»

Все новости

І з приходом грудня виплати знову збільшаться у зв'язку з підвищенням прожиткового мінімуму. Цього місяця планують підняти розмір мінімальної пенсії до 2 093 гривень, а максимальну до 20 930 гривень.

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що українцям розповіли, хто зможе розраховувати на пенсійні виплати в розмірі 8 000 гривень.

Також розповідав Новинар, що в Пенсійному фонді відзвітували про фінансування пенсійних виплат за жовтень.

Ще писав Новинар, що деяка категорія українських пенсіонерів вже в жовтні отримала надбавки в розмірі 400 гривень, хто опинився в категорії щасливчиків.