Кого з пасажирів без спеціальних документів не пустять у поїзд

Як стало відомо, що з 21 жовтня для посадки в поїзд, набрати чинності нові правила, згідно з якими пасажири зобов'язані мати при собі сертифікат про вакцинацію в паперовому вигляді, або ж показати його в електронному, через додаток "Дія". Відзначається, що співробітниками "Укрзалізниці" до уваги не буде братися інформація в системі HELSI.me про проведення вакцинації. Про це йдеться на сайті кампанії в соціальній мережі Facebook.

Крім того, прес-служба кампанії підкреслила, що абсолютно не важливо, щоб сертифікат про вакцинацію був тільки українською мовою. Тобто, пасажири можуть провідникам показувати, як міжнародні, так і внутрішні та іноземні сертифікати про вакцинацію, які до переліку включені ВООЗ для використання в надзвичайних ситуаціях. Тому, демонструвати сертифікат про вакцинацію дозволяється мовою оригіналу.

Відзначається, що в "Укрзалізниці"розповіли про те, як саме буде проходити перевірка, при посадці на швидкісні поїзди" Інтерсіті+", документів. А саме, здійснюватися вона буде стюардами.

Згідно з новими правилами, щоб пасажиру сісти в поїзд необхідно буде спочатку надати один з перерахованих документів:

  • Довідку про те, що пасажир отримав хоча б одну дозу вакцини.
  • Сертифікат про повну вакцинацію, тобто, це може бути міжнародний, внутрішній або іноземний.
  • Свіжий, зроблений протягом доби ПЛР-тест з негативним результатом.
  • Ще негативний результат тесту на антигени SARS-CoV-2.

Однак, якщо у пасажира відсутній такий дозвільний документ, то стюард або провідник має повне право не впускати його в поїзд. Тому, в таких випадках можна буде повернути гроші за куплений квиток, оскільки для цього необхідно лише пройти звичайну процедуру повернення.

Популярні статті зараз

-20 морозу та хуртовини. Синоптики попередили про погіршення погоди на початку грудня

Не пустять навіть у «зеленій зоні». З 6 грудня посилюють правила карантину, які документи вимагає Кабмін

Не показуйте це чоловікам. Безсоромна Ксенія Мішина розкинула ніжки у мокрому купальнику, "Час підкорювати Голлівуд"

Оце так ягідки: майже гола Злата Огневич у прозорій білизні показала справжню пристрасть

Все новости

Ще важливо підкреслити, що нові правила торкнутися і самих співробітників "Укрзалізниці", тобто, працювати з 21 жовтня вони можуть лише при наявності негативних результатів тесту або ж сертифіката про вакцинацію. Поширяться обмеження будуть на поїзди далекого сполучення, а значить все залишиться як і раніше в приміських електричках. Також, винятком є і діти до 18 років, оскільки їм здавати аналіз на коронавірус не потрібно, так само, як і не потрібен сертифікат про вакцинацію.

Що ще важливо, так це те, що проводити експрес-тестування для пасажирів на найбільших вокзалах, перед відправленням поїздів, планує "Укрзалізниця". Тому кампанія запропонувала більш ніж 20 лабораторіям України, щоб ті організували відповідні пункти на території вокзалів.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що з 21 жовтня чинності наберуть нові правила в перевезенні громадян.

Також повідомляв Новинар, що українців очікують нові штрафи за порушення правил карантину, хто може опинитися в категорії порушників.

Ще писав Новинар, що українським пенсіонерам мають намір значно урізати пенсійні виплати найближчим часом, з чим це пов'язано.