В Україні планують ввести обов'язковий техогляд, які автомобілі його не пройдуть

У наступному році українців чекає безліч нововведень, в тому числі й обов'язкове проходження техогляду легкових автомобілів. Варто нагадати, що його скасували ще у 2011 році. Тепер з'являться нові вимоги, в результаті чого не всі автомобілі зможуть його пройти. Інформацією ділиться ТСН.

Згідно з інформацією, новим законопроєктом про обов'язкове проходження техогляду, пропонують ввести перевірку технічного стану автомобіля як на стаціонарних пунктах, так і на дорогах. Перевірки на дорогах складатимуть близько 5% від загальної кількості автомобілів, що пройшли реєстрацію.

Після реєстрації, транспортний засіб зобов'язаний пройти техогляду через чотири роки, а потім кожні два роки. Автомобілі повинні перевіряти не залежно від дати першої реєстрації нові власники протягом десяти днів після перереєстрації на своє ім'я, або ж після аварії, якщо були пошкоджені елементи безпеки або ж у разі визначення неполадок під час руху.

Щоб побороти корупцію, автори проєкту пропонують весь процес техогляду зняти на камеру. Результати проходження перевірки повинні зберігатися в загальнодержавній базі даних. У нововведеннях пропонують проводити кілька рівнів контролю. А якщо ж автомобіль не пройшов перевірку, власник заплатить величезний штраф.

Фахівці відзначають, що деякі автомобілі можуть не пройти техогляд. Наприклад, перевірку можуть не пройти транспортні засоби, які побували в серйозних ДТП, автомобілі старше 15 років і мають змінену конструкцію. У дану категорію потрапляють і розмитнені євробляхи.

Популярні статті зараз

Занадто токсичні стосунки? Холостячка Ксенія Мішина розкрила причину розлучення з Еллертом

Яка лялечка: майже оголена Оля Полякова розійшлась на сцені у прозорому вбранні, фанати зомліли

-20 морозу та хуртовини. Синоптики попередили про погіршення погоди на початку грудня

Широко розсунула ніжки: майже оголена Тіна Кароль показала справжній рай холостяків

Все новости

Варто відзначити, що радник міністра внутрішніх справ зазначав, що тепер на автомобілі не буде скандальних наклейок про проходження техогляду, а все буде здійснюватися за допомогою сучасних методів.

Нещодавно повідомляв Новинар, що українцям розповіли за що штрафуватимуть на дорогах з першого жовтня.

Також писав Новинар, що зовсім скоро АвтоЗАЗ почне випускати дешеві моделі автомобілів.

Ще розповідав Новинар, що українці можуть отримувати кошти за зйомку порушення ПДР.