Чи варто чекати подорожчання яєць через скорочення їх виробництва

Як стало відомо, що цього року в Україні виробництво яєць значно скоротилося. Відзначається, що у 2021 році, протягом 9 місяців яєць було отримано менше майже на чверть, ніж це було минулого року в аналогічний період. Про це стало відомо з інформації, опублікованої на порталі новин kurkul.

Варто підкреслити, що наводить такі дані Державна служба статистики України. Показник на підприємствах, в поточному році, виробництва яєць склав близько 5 179,6 мільйона штук, а це вже на 24% менше, ніж було торік. Згідно з тогорічним показником, то тоді налічувалося близько 6 813 мільйонів штук.

Держстат підкреслює, що лідером з виробництва яєць залишається Київська область, оскільки за 9 місяців цього року, там було отримано 1 973,9 мільйона яєць. З великим відривом і на другій позиції після Київської області знаходиться Хмельницька, де я січня поточного року і по вересень, кури знесли яєць 388,4 мільйона штук.

Незважаючи на таку статистику, в Держстаті підкреслюють, що в деяких регіонах країни, виробництво яєць не скоротилося, а навпаки, вийшло на досить високий рівень. Виходячи з такої інформації, з позитивними показниками, якщо порівнювати з минулим роком, йдуть Житомирська область, там +2,8%, Волинська - +19%, Львівська - +23%, Сумська - +5% і такий показник у Рівненській області.

Дається дана статистика по агропідприємствах, що займаються товарним виробництвом яєць. Відносно ж приватного сектора, то виробництво яєць там також скоротилося, але не значно, в цілому приблизно на 3%, особливо якщо порівнювати з промисловим сектором.

Популярні статті зараз

Лише за рецептом? Українцям будуть по-новому продавати ліки

Ні краплі сорому! Ксенія Мішина крупним планом засвітила "краєчок ватрушки", таке міг бачити тільки Еллерт

Замість ліфу вузька полосочка. Майже оголена холостячка Злата Огневич покрасувалась ніжними персами, "Неймовірна"

Оце так ягідки: майже гола Злата Огневич у прозорій білизні показала справжню пристрасть

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що українцям розповіли, хто зможе розраховувати на пенсійні виплати в розмірі 8 000 гривень.

Також розповідав Новинар, що в Пенсійному фонді відзвітували про фінансування пенсійних виплат за жовтень.

Ще писав Новинар, що деяка категорія українських пенсіонерів вже в жовтні отримала надбавки в розмірі 400 гривень, хто опинився в категорії щасливчиків.