У ПФУ розповіли, у кого з українців виросте пенсія в грудні

Протягом поточного року українцям підвищили пенсії багато разів, але в грудні деяких з них чекає ще один перерахунок. Зокрема, виплати стануть вищими у всіх пенсіонерів, вік яких перевищив 65 років, про що йдеться на офіційній сторінці Пенсійного фонду в соціальній мережі Facebook.

Починаючи з 1 грудня 2021 року відбудеться підвищення мінімальної зарплати громадян нашої країни. В результаті зросте і мінімальна пенсія для українців, які переступили 65-річний вік. Її розмір становить 40% від мінімальної зарплати, а враховуючи, що розмір останньої в кінці року піднімуть до 6 500 гривень, в результаті чого пенсіонери отримуватимуть: 6 500 х 40% = 2 600 гривень.

Весь рік українців супроводжували підвищення і перерахунки пенсійних виплат. Перше відбулося 1 січня, коли також через підвищення мінімальної заробітної плати пенсії зросли до 2 400 гривень для 65-річних громадян і старших. З 1 березня ввели щорічну індексацію виплат, при цьому зростання середньої зарплати спровокувало підвищення пенсій мінімум на 100 гривень, а в липні деякі категорії українців отримали надбавку в 100 гривень.

У поточному місяці пенсіонери також отримають підвищення виплат - ті з них, вік яких коливається від 75 до 80 років, будуть додатково отримувати по 400 гривень.

Популярні статті зараз

Злата Огневич не єдина: Ксенія Мішина розповіла про головну конкурентку "Холостячки-2"

Скошений рот та на ногах ледь тримається. Фото Алли Пугачової з Крістіною Орбакайте спантеличило шанувальників, «кривенька стала»

Не пустять навіть у «зеленій зоні». З 6 грудня посилюють правила карантину, які документи вимагає Кабмін

Лілія Ребрик не втрималась. Майже оголена Тіна Кароль засвітила шикарну фігуру в ексклюзивних колготах

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що українцям розповіли, хто зможе розраховувати на пенсійні виплати в розмірі 8 000 гривень.

Також розповідав Новинар, що в Пенсійному фонді відзвітували про фінансування пенсійних виплат за жовтень.

Ще писав Новинар, що деяка категорія українських пенсіонерів вже в жовтні отримала надбавки в розмірі 400 гривень, хто опинився в категорії щасливчиків.