У компанії "Нова пошта" змінили тариф на доставку

Компанія "Нова пошта", послугами якої користуються багато, установила єдиний тариф на доставку посилок в поштомати. Тепер же з 19 жовтня і по 31 грудня вартість доставки становитиме 35 гривень. Інформація була розміщена на офіційному сайті компанії.

Виходячи з інформації, встановлений тариф діятиме на всій території країни. Також, на вартість ніяк не вплине ні вага посилки, ні географічний напрямок. Що ж стосується комісії за додаткові послуги «Грошовий переказ» і «Контроль оплати», то протягом встановленого терміну оплата стягуватися не буде.

Для того, щоб скористатися даною доставкою, при замовленні товару потрібно вибрати доставку в поштомати в інтернет-магазині. Далі товар потрібно оплатити за допомогою мобільного додатку «Нової пошти» або ж порталі компанії. На телефон має прийти повідомлення після вивантаження Вашого замовлення в поштомат.

Біля поштомату потрібно зайти в мобільний додаток і вибрати розділ «Мої відправлення», вибрати відповідну експрес-накладну і натиснути кнопку «Відкрити комірку». Якщо ж осередок з яких-небудь причин закрилася, потрібно в додатку повторно натиснути кнопку "Відкрити комірок повторно". І після всіх цих маніпуляцій вам залишиться лише забрати свою посилку.

Варто відзначити, що в компанії до кінця поточного року планують поставити ще поштомати, щоб їх кількість досягла 17 000 одиниць.

Популярні статті зараз

Лише за рецептом? Українцям будуть по-новому продавати ліки

Дуже схожа на маму. "Холостячка" Злата Огневич показала зворушливе сімейне фото

Лілія Ребрик не втрималась. Майже оголена Тіна Кароль засвітила шикарну фігуру в ексклюзивних колготах

Замість ліфу вузька полосочка. Майже оголена холостячка Злата Огневич покрасувалась ніжними персами, "Неймовірна"

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що українців попередили, що вони отримуватимуть блакитне паливо за новими правилами.

Також розповідав Новинар, що в Україні змінилися правила оформлення допомоги від держави на оплату житлово-комунальних послуг і які документи потрібні для оформлення.

Ще писав Новинар, що з 21 жовтня стартують нові правила перевезення пасажирів у поїздах, які документи потрібні.