Прем'єр-міністр повідомив, що в Україні не мають наміру вводити локдаун та зупиняти економіку

В Україні з величезною швидкістю поширюється коронавірусна інфекція, а кількість хворих б'є всі рекорди, проте в уряді не мають наміру вводити повний локдаун, але закликають всіх до масової вакцинації. Інформацією ділиться Економічна правда.

Денис Шмигаль зазначає, що навіть у "червоній" карантинній зоні громадські заклади можуть працювати у звичному режимі, але з однією умовою, що всі працівники та відвідувачі вакциновані. В уряді не мають наміру вводити повний локдаун і вже тим більше зупиняти економіку. Але президент зазначає, що українці повинні бути вакциновані.

Прем'єр-міністр повідомляє, що наша країна опинилася віч-на-віч з найбільшими викликами під час пандемії. У країні величезна кількість важких випадків захворювання і госпіталізацій. П'ять регіонів вже опинилися у "червоній" карантинній зоні та ще кілька областей можуть поповнити цю п'ятірку.

Лікарі не справляються і пандемію неможливо зупинити. Єдине, що можна зробити для зниження кількості хворих — це всім вакцинуватися.

Крім того, Денис Шмигаль нагадав, що в Україні з 21 жовтня стартують нові правила для перевезення пасажирів. Всі міжобласні будуть дозволені лише в тому випадку, якщо у пасажирів є сертифікат, в якому вказана вакцинація або ж мають при собі негативний тест. Нововведення торкнуться залізничного, авіаційного транспорту та автобусів.

Популярні статті зараз

Яка лялечка: майже оголена Оля Полякова розійшлась на сцені у прозорому вбранні, фанати зомліли

Не пустять навіть у «зеленій зоні». З 6 грудня посилюють правила карантину, які документи вимагає Кабмін

Ледь «піпку» прикрила. Холостячка Злата Огневич у пінній ванні показала всі гладенькі місця, «Златуся, не балуйся»

Широко розсунула ніжки: майже оголена Тіна Кароль показала справжній рай холостяків

Все новости

Нещодавно розповідав Новинар, що міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко назвав категорію громадян, яких не допустять до роботи без вакцинації.

Також інформаційний портал Новинар повідомляв, що незабаром АвтоЗАЗ налагодить виробництво дуже дешевої моделі автомобіля.

Ще писав Новинар, що українцям розповіли яка Категорія українських пенсіонерів може розраховувати на пенсії у розмірі 8 000 гривень.