Синоптики розповіли в яких областях прогнозуються морози до -4

По всій території країни 25 жовтня хоч і прогнозується сонячна погода, проте тепла чекати не варто, оскільки землю в цей день скують морози. Відчутні вони будуть і в повітрі, тому тепліше одягнутися просто необхідно. Про те, в яких регіонах України варто очікувати значних заморозків, розповіли синоптики на сайті Укргідрометцентру.

Почнемо, мабуть, з північних областей України, там синоптики прогнозують заморозки до -3, причому не тільки на поверхні ґрунту, але й відчутні вони будуть і в повітрі. Погода сонячна і без опадів, денна температура повітря підніметься максимум до +6.

У центральних областях і в столиці теж сонячно і сухо, проте холодно. Заморозки на поверхні ґрунту і в повітрі вночі прогнозуються до -4. Вдень стовпчики термометрів піднімуться вище нуля і досягнуть всього лише +6 градусів.

Щодо південних регіонів України, то там ясно, але прохолодно. Денна температура повітря буде коливатися в діапазоні від + 7 до + 9. Проте вже вночі стовпчики термометрів значно знизяться, тому градусники покажуть -3.

У західних областях України погода ясна і без опадів. Вдень градусники піднімуться максимум до + 7, проте вже вночі опустяться нижче нуля до позначки -4.

Популярні статті зараз

Обвал гривні? Фахівці попередили про значне коливання валют в кінці грудня

Зима вступить у свої права. Частину України замете снігом, де чекати хуртовину

Фанати такого не пробачать. В мережу злили ім’я ймовірного переможця «Холостячки» зі Златою Огневич

Ні краплі сорому! Ксенія Мішина крупним планом засвітила "краєчок ватрушки", таке міг бачити тільки Еллерт

Все новости

У східних же регіонах України 25 числа погода без опадів і сонячна, але прохолодна. Денна температура повітря буде коливатися в діапазоні від + 5 до + 7. А ось вже вночі землю скують морози, до -3, які відчутні будуть і в повітрі.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що в планах у Запорізького автомобілебудівного заводу випуск нової бюджетної моделі автомобіля.

Також Новинар повідомляв, що народні умільці створили унікальний електромобіль на базі ЗАЗ "Таврія"., є чим похвалитися.

Ще писав Новинар, що в уряд повідомили, що мають намір доплачувати українцям за покупку нового автомобіля, якщо вони будуть дотримуватися однієї умови.