В Україні цибуля почала стрімко зростати в ціні

Як стало відомо, що разом з іншими продуктами харчування, дорожчати в Україні почала вже і жовта ріпчаста цибуля. Всього за ніч, ціна на неї зросла на 1 гривню, а ось добірна цибуля подорожчала ще більше, а саме, в кілька разів. Про це стало відомо з інформації, опублікованої на порталі новин agrotimes.

Відзначається, що пояснили фермери таке зростання цін, першими заморозками в країні. Крім того, цибулю вже неможливо зберігати в необладнаних приміщеннях і на відкритому повітрі. Однак спеціальних обладнаних для зберігання цибулі, овочесховищ, на жаль не вистачає. У зв'язку з цим ціни на цибулю і на інші овочі падати вже не будуть. Крім того, з кожним разом вони тільки будуть підвищуватися.

Оптова ціна на цибулю, ще 19 числа становила 7 гривень за кіло, проте вже 20 жовтня підскочила до 8 гривень за кілограм, тобто, цибуля подорожчала за день на 1 гривню. А ось за добірну і красиву велику цибулю просять ще більше, а точніше від 10 до 11 гривень за кілограм.

Варто підкреслити, що дорожчають не тільки продукти та крупи, а й інші овочі, наприклад, кабачки, огірки, томати, картопля, морква і буряк.

Фермерські ціни на овочі:

Популярні статті зараз

Занадто токсичні стосунки? Холостячка Ксенія Мішина розкрила причину розлучення з Еллертом

Не показуйте це чоловікам. Безсоромна Ксенія Мішина розкинула ніжки у мокрому купальнику, "Час підкорювати Голлівуд"

Дуже схожа на маму. "Холостячка" Злата Огневич показала зворушливе сімейне фото

Фанати такого не пробачать. В мережу злили ім’я ймовірного переможця «Холостячки» зі Златою Огневич

Все новости
  • Вартість баклажанів становить від 10 до 15 гривень за кіло.
  • За перець просять від 5 до 10 гривень за кіло.
  • За конусоподібні зелені огірки просять від 5 гривень за кіло.
  • Червоний перець коштує від 10 до 15 гривень за кілограм.
  • Зелений же перець коштує від 10 гривень за кіло.
  • А ось кубовидні розкішні червоні перці продають по 28 гривень за кіло.

Нещодавно розповідав Новинар, що міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко назвав категорію громадян, яких не допустять до роботи без вакцинації.

Також інформаційний портал Новинар повідомляв, що незабаром АвтоЗАЗ налагодить виробництво дуже дешевої моделі автомобіля.

Ще писав Новинар, що українцям розповіли яка Категорія українських пенсіонерів може розраховувати на пенсії у розмірі 8 000 гривень.