Українцям розповіли, який комунальний тариф знизили та за що вони платитимуть менше

Як стало відомо, що в Україні можуть знизити один комунальний тариф, а точніше йдеться про вивезення сміття, або як ще називають на ТПВ. Вартість його може стати нижче за рахунок перегляду механізму формування даного тарифу, що дозволить виключити з нього дублювання деяких складових. Про це стало відомо з інформації, опублікованої на порталі новин obozrevatel.

Відзначається, що даний проєкт постанови Кабінетом Міністрів України вже прийнятий. Розроблений же цей проєкт постанови був у Міністерстві розвитку громад і територій.

У чинному комунальному тарифі на вивезення сміття передбачена подвійна оплата деяких витрат Виконавця даної послуги. Проте вже в новому документі прибрали її, але залишили, при цьому, одноразову плату по кожному пункту витрат.

У порядку формування комунального тарифу на вивезення сміття, новий документ, передбачає, зокрема, такі зміни:

Популярні статті зараз

+14 та сніг з дощами. В Україні очікується хвиля потепління

Не пустять навіть у «зеленій зоні». З 6 грудня посилюють правила карантину, які документи вимагає Кабмін

Досягне психологічної відмітки. Долар почав стрімко дорожчати, в чому причина

Оце так ягідки: майже гола Злата Огневич у прозорій білизні показала справжню пристрасть

Все новости
  • Вилучені, зі складу витрат, що входять в тариф, витрати виконавця зі збуту сміття, оскільки включені вони вже в абонплату, яку споживачі платять за індивідуальними договорами з підприємством, яке і займається вивезенням сміття. Стосується ж це нововведення тільки одноквартирних будинків. А ось згідно з чинними тарифами на сьогодні, їм доводиться двічі компенсувати цю статтю витрат: тобто, коли платять вони абонплату згідно з договором, а також коли оплачують комунальний тариф на вивезення сміття. Що стосується багатоквартирних будинків, та така проблема для них усунена була ще у 2019 році, оскільки тоді теж були виключені з трафіку витрати зі збуту відходів.
  • Також виключені з тарифу на вивезення сміття будуть і витрати на оплату банківських послуг, а також інших установ за прикладом платежів від споживачів.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що в планах у Запорізького автомобілебудівного заводу випуск нової бюджетної моделі автомобіля.

Також Новинар повідомляв, що народні умільці створили унікальний електромобіль на базі ЗАЗ "Таврія"., є чим похвалитися.

Ще писав Новинар, що в уряд повідомили, що мають намір доплачувати українцям за покупку нового автомобіля, якщо вони будуть дотримуватися однієї умови.