Засідання Київського апеляційного суду, де мали розглянути апеляційну скаргу захисту підозрюваного в убивстві журналіста Павла Шеремета музиканта Андрія Антоненка, перенесли через неявку прокурорів. Про це повідомив його адвокат Станіслав Кулик у Facebook.

Виявляється, що на судове засідання не зʼявився жоден із 15 прокурорів групи. 16 липня Печерський райсуд Києва продовжив запобіжний захід Кузьменко на два місяці — до 13 вересня. Засідання суду, де мали переглянути її апеляційну скаргу, перенесли на 11 серпня.

"На жаль, засідання з розгляду апеляційної скарги захисту пана Антоненка знову не відбулося. Цього разу - через те, що не з‘явився жоден з 15 прокурорів групи. Як завжди, процесуальна диверсія. Боротьба триває!, - написав адвокат.

Популярні статті зараз

1590 грн максимально: підвищення пенсій 2022, хто отримає на руки 20 000 грн

Українцям розповіли, як можна збільшити розмір пенсій за рахунок підробітків у минулому

Платіть вполовину дорожче або відключать газ: українців стали переводити на нові газові тарифи

На ногах ледь тримається, а хоче помолодшати: 72-річна Алла Пугачова змінила колір волосся та зробила пластику

Все новости

Скріншот: facebook.com/SteinarrTheAttorney/
Скріншот: facebook.com/SteinarrTheAttorney/

22 травня стало відомо, що поліція закінчила досудове розслідування у справі про вбивство журналіста Шеремета за підозрою музикантові Андрію Антоненку, лікарці Юлії Кузьменко та військовій медсестрі Яні Дугарь.

Пізніше фігурантам справи про вбивство журналіста Павла Шеремета змінили підозру. Андрій Антоненко тепер є не організатором вбивства, а виконавцем за попередньою змовою. Юлія Кузьменко теж є виконавцем, а Яна Дугарь — пособником.

У провадженні тепер зазначається, що Кузьменко заклала вибухівку разом з Антоненком, але не натискала на спусковий пристрій: раніше в підозрі йшлося, що вона й закладала вибухівку, і натискала на спусковий пристрій.

На жаль, засідання з розгляду апеляційної скарги захисту пана Антоненка знову не відбулося. Цього разу - через те, що не з‘явився жоден з 15 прокурорів групи. Як завжди, процесуальна диверсія. Боротьба триває!

Geplaatst door Адвокат Станіслав Кулик op Maandag 3 augustus 2020