Засідання Київського апеляційного суду, де мали розглянути апеляційну скаргу захисту підозрюваного в убивстві журналіста Павла Шеремета музиканта Андрія Антоненка, перенесли через неявку прокурорів. Про це повідомив його адвокат Станіслав Кулик у Facebook.

Виявляється, що на судове засідання не зʼявився жоден із 15 прокурорів групи. 16 липня Печерський райсуд Києва продовжив запобіжний захід Кузьменко на два місяці — до 13 вересня. Засідання суду, де мали переглянути її апеляційну скаргу, перенесли на 11 серпня.

"На жаль, засідання з розгляду апеляційної скарги захисту пана Антоненка знову не відбулося. Цього разу - через те, що не з‘явився жоден з 15 прокурорів групи. Як завжди, процесуальна диверсія. Боротьба триває!, - написав адвокат.

Популярні статті зараз

Оголена Полякова змусила доньку фотографувати її сідниці: "Оля, це непристойно"

Стурбована Сєдокова закинула ногу на чоловіка і зізналася: "Мені більше не хочеться, як жити"

"Холостячка" Ксенія Мішина в тонкій маєчці розкрила свій секрет краси

Микита Добринін розкрив цікаву таємницю, Даша Квіткова все знала: "Сильно хвилювався"

Все новости

Скріншот: facebook.com/SteinarrTheAttorney/
Скріншот: facebook.com/SteinarrTheAttorney/

22 травня стало відомо, що поліція закінчила досудове розслідування у справі про вбивство журналіста Шеремета за підозрою музикантові Андрію Антоненку, лікарці Юлії Кузьменко та військовій медсестрі Яні Дугарь.

Пізніше фігурантам справи про вбивство журналіста Павла Шеремета змінили підозру. Андрій Антоненко тепер є не організатором вбивства, а виконавцем за попередньою змовою. Юлія Кузьменко теж є виконавцем, а Яна Дугарь — пособником.

У провадженні тепер зазначається, що Кузьменко заклала вибухівку разом з Антоненком, але не натискала на спусковий пристрій: раніше в підозрі йшлося, що вона й закладала вибухівку, і натискала на спусковий пристрій.

На жаль, засідання з розгляду апеляційної скарги захисту пана Антоненка знову не відбулося. Цього разу - через те, що не з‘явився жоден з 15 прокурорів групи. Як завжди, процесуальна диверсія. Боротьба триває!

Geplaatst door Адвокат Станіслав Кулик op Maandag 3 augustus 2020