Українцям роз'яснили, чи можна працювати та отримувати одночасно пенсійні виплати за вислугу років

У ПФУ роз'яснили, чи може людина, яка отримує пенсійні виплати за вислугу років, паралельно працювати. Раніше ж у Пенсійному фонді розповідали про те, що по досягненню пенсійного віку українці, які бажають вийти на пенсію, повинні подати відповідну заяву. А відомо про це стало з інформації, опублікованої на порталі fakty.

Відповідно до статті 51, Закону України "Про пенсійне забезпечення", за вислугу років пенсійні виплати встановлюються окремим категоріям українців, зайнятим на таких роботах, виконання яких призводить до втрати профтрудоздатності або ж професійної придатності ще до настання того віку, який дає право на отримання виплат за віком.

Зазначається, що у 2 частині статті 51 Кодексу законів про працю передбачається, що працівники мають право реалізувати свої здібності, шляхом укладення трудового договору одночасно на кількох підприємств або ж на одному, до продуктивної праці, в організаціях та установах. Варто підкреслити, що це дає право працівникам укладати договори про роботу за сумісництвом, крім основного трудового договору.

А ось згідно зі статтею 7 Закону України "Про пенсійне забезпечення", українцям призначаються пенсійні виплати за вислугу років, тільки після того, як працівник пішов з цієї роботи, яка дає право на дану пенсію.

Популярні статті зараз

-20 морозу та хуртовини. Синоптики попередили про погіршення погоди на початку грудня

2 грудня: народне свято та прикмети, що не можна робити сьогодні

Дощі зміняться снігопадом, в яких областях чекати хуртовин

Оце так ягідки: майже гола Злата Огневич у прозорій білизні показала справжню пристрасть

Все новости

Нещодавно розповідав Новинар, що міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко назвав категорію громадян, яких не допустять до роботи без вакцинації.

Також інформаційний портал Новинар повідомляв, що незабаром АвтоЗАЗ налагодить виробництво дуже дешевої моделі автомобіля.

Ще писав Новинар, що українцям розповіли яка Категорія українських пенсіонерів може розраховувати на пенсії у розмірі 8 000 гривень.