Прогноз погоди на 26 жовтня

Теплі дні повільно відступають і на зміну їм приходить справжня зима. Жовтень повільними кроками підступає до свого фінального акорду і разом з ним приходять низькі температури та нічні «мінуси». Синоптики дали прогноз погоди на 26 жовтня. Прогноз був розміщений на сайті Укргідрометцентру.

На Заході України вдень стовпчики градусників піднімуться до позначок +9...+12 градусів, а ось вночі очікуються «мінусові» температури. Стовпчики градусників опустяться до 0...-4 градусів. Вітер південно-східний 5-10 м/с. Опадів синоптики не обіцяють.

У східних регіонах вдень повітря прогріється до +7...+9 градусів, а в нічний час очікується похолодання. Температура коливатиметься в межах -1...-6 градусів. Вітер південний 3-8 м/с. День буде сонячним і без опадів.

На півдні країни температура коливатиметься в межах +8...+11 градусів, а вночі знизиться до 0...-3 градусів. Вітер південний 5-10 м/с. Опадів синоптики не прогнозують.

У центральних регіонах вдень також буде прохолодно. Стовпчики градусників досягнуть відміток +9...+11 градусів, а ось вночі значно похолодає. Температура знизиться до -1...-5 градусів. Вітер південний 5-10 м/с. День буде сонячним і без опадів.

Популярні статті зараз

По 10 тис.доларів кожному? Що таке економічний паспорт і хто його отримає

+14 та сніг з дощами. В Україні очікується хвиля потепління

Не пустять навіть у «зеленій зоні». З 6 грудня посилюють правила карантину, які документи вимагає Кабмін

Зима вступить у свої права. Частину України замете снігом, де чекати хуртовину

Все новости

На півночі країни вдень температура коливатиметься в межах +7...+10 градусів. Вночі стовпчики поповзуть вниз і досягнуть відміток -0...-5 градусів. Вітер південний 5-10 м/с. Вночі та вдень опадів не віщують.

У столиці України 26 жовтня вдень повітря прогріється до +9...+11 градусів, а ось вночі доведеться добре одягатися, адже температура знизиться до 0...-2 градусів. Не виключений південний вітер 5-10 м/с. Синоптики опадів не обіцяють.

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що синоптики оновили прогноз погоди на залишок осені та розповіли коли в Україні випаде перший сніг.

Також писав Новинар, що синоптики повідомили в яких регіонах очікуються дощі.

Ще розповідав Новинар, що українцям повідомили якої категорії пенсіонерів проведуть перерахунок пенсійних виплат "заднім числом".